Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szokatlan megjelenésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szokatlan megjelenésű kissé antiszoc (de alapjáraton nem agresszív) különc srácnak vannak esélyei a párkapcsolatra? Hol és milyen lányokkal érdemes ismerkednie?

Figyelt kérdés

Interneten szerintem nem lehet, társaságba meg nem szeretek járni, mert többek közt kinéznek vagy belém kötnek.

Divatokat meg nem akarok követni és "normális" se akarok lenni.



2012. dec. 31. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ugyan olyan különc lányokkal :)

10 dolog, amit utálok benned c. film.... nekem adott egy kis reményt... persze csak film... de akkor is :D

2012. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt gondoltam, csak nem tudom hol vannak ilyen lányok. Se neten, se utcán nem látom, se ismerősök közt nem ismerek ilyeneket.

A legtöbb alter feltűnően néz ki de ugyanolyan buta mint a mainstream. Szóval nekem olyan kéne aki gondolkodásban alter.

2012. dec. 31. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kategorizáld az embereket, ismerkedj sokakkal, akárhogy is néznek ki. Soha nem tudhatod, hogy nem épp a platinaszőkére festett hajú csaj-e az, akinek a gondolkodása megegyezik a tiéddel, még ha a külsőtök másmilyen is.
2012. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A többezredik sablonliba után kezd unalmas lenni.
2012. dec. 31. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!