Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nagyon ciki ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon ciki ha a pasi nem féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem gyerekm ár az ember és ha féltékenykedik azzal megmérgez bármilyen kapcsolatot. Miért van hogy gyakran azt mondják a lányok hgoy a féltékenység hiánya a közöny jele. Ha elmegy mással én hiába féltékenykedem úgy is az ő döntése.

2013. jan. 2. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ez is baj... ha féltékeny, az a baj, de ha érett, komoly, normális, akkor meg az a baj, hogy miért nem féltékeny.
2013. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan, Ilyen eset pl hogy egy sráccal beszélgetett és kérdezte tőle a srác hgoy bejelölheti -e facen és nem is mondott igent nemet sem, de miután a srác lelépett akkor jött nekem a kérdés hgoy mert nemem mindegy hogyőt ki jelöli be biztos nem is fontos nekem. Eszem megáll, ha meg egy colttal :) lelövöm aki csak rá néz akkor meg izé vagyok ...
2013. jan. 2. 02:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi, az utolsó hozzászólásod értelmezése már nehézkesség vált, nekifutnál mégegyszer?
2013. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység beteges dolog.
2013. jan. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság az emberek többsége nem tudja mi az igazi szerelem, szeretet mégpedig a sok bugyuta love-story meg szappanopera miatt amelyek elhitették velük hogy a féltékenység a szeretet jele. Ha a másik féltékenykedik akkor nem bízik bennem, ha meg nem bízik bennem akkor nem szeret. Ha nincs bizalom akkor nincs szeretet se, ennyi.
2013. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a ciki, ha a pasi féltékeny. Jó, ha egy-egy félreérthető szituációra rákérdez, az még oké, de ha például azt akarja, hogy ne találkozzak a fiú barátaimmal, akkor jó eséllyel maga alatt vágja a fát, mert ha nem bízik bennem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2013. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém se féltékeny, nem zavar.
2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam hogy nem előírás a féltékenység. Már attól tartottam hogy kötelező tantárgy lesz:)
2013. jan. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!