Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 hónapja együtt vagyunk, de még mindig nem vagyok szerelmes belé. Kezd frusztrálni. Hagyjam el? Hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
Szeretek vele lenni, de néha kicsit kényelmetlennek érzem a dolgot. Úgy érzem a kémia is megvan, de mégis hiányzik valami. A szerelem. Adjak még egy kis időt magamnak?
2013. jan. 3. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kéne feküdni már!De ha meg így van akkor mért vagy vele?
2013. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mérlegeld miért vagy vele.

Hosszú távon nem feltétlen a mérvadó és itt nem pár évre gondolok, hanem arra, ha esetleg már családot szeretnél.


Nekem is volt nagy szerelmem, sok rózsaszín felhővel, de ő nem lett volna jó apa és jó társ hosszú távon. Hiányoztak belőle olyan dolgok, ami ehhez kell, mint pl. felelősségtudat, megbízhatóság. Nekem meg olyan párra van szükségem, aki ezeket meg tudja adni, nem pár napig, hanem egy életen keresztül.

Ezt neked kell eldöntened, hogy mit akarsz és mire kell a pasi. A lila köd el fog múlni, max 2-3 év. Ha ilyen távra tervezel, akkor ne pazaroljátok egymás idejét.

2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát .. szerintem ha eddig nem voltál belé szerlemes akkor nem érdemes már próbálkoznod.
2013. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!