Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? :/ Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :/ Van egy régi fiú barátom akivel most jöttünk össze, és pont most talált meg engem a másik barátom is aki kint van Németben. (persze írtam erről részletesebben).

Figyelt kérdés
Akivel most együtt vagyok elég érdekes mármint nem ő hanem maga ez az együttlét, valamikor foglalkozik velem és tök normális máskor meg észre se vesz meg bunkózik velem. Mikor írok neki akkor meg leráz vagy valami kifogást keres hogy miért nem bír írni (ja és kijelentkezik. Szomszédok is vagyunk ráadásul de az a vicc hogy egy héten kb. 1-2 találkozunk :/// A másik fiú pedig ő szimplán csak egy legjobb barát volt nagyon bírtam ő mindig akart velem találkozni(az biztos hogy ő többet foglalkozott velem) meg volt hogy elmentem hozzájuk , de már ilyen sincs..mert kint él Németországban :'/ És hát skypon mostanában sűrűbben van fent és nagyon sokat beszélünk és bevallotta hogy szeret engem meg nagyon sokszor megbír nevettetni ;) Most fognak Januárban hazajönni és találkozni akar velem.. ! Most mit csináljak ? :///
2013. jan. 3. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Dobd a bunkót, és járj a normálissal :D Najó, ezt így könnyű írni, de ha nem foglalkozik veled, és bunkó, akkor a jelenlegitől szerintem mindenképp szabadulj meg. A másikkal kapcsolatban meg persze felmerülnek különböző kérdések. Mit csinál Németországban? Mennyi idősek vagytok? Ki tudnál menni hozzá? Stb...
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!