Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a legjobb barátnőmnek ha már nagyjából mindent elrontottam neki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy egy kicsit elrontottam a barátnőmnek a kapcsolatát de ez úgy kezdődött hogy év elején a barátnőm a fiú mellé került ők elvoltak együtt de nekem nem volt szimpatikus a fiú sosem igazán szerettem de elfogadtam hogy a barátnőmnek megtetszett egyik nap a fiú hazakísérte a lány barátnőmet ami után én át is mentem hozzá hogy meséljen mi történt elmesélte hogy nem nagyon tudtak miről beszélni de az kiderült hogy a fiúnak megtetszett a barátnőm. Szilveszterkor a barátnőm találkozott 1 fiúval akiről utána mesélt is mondta hogy nem fog vele összejönni mert ott van az aki fiú aki hazakísérte stb.. Én nekem mivel szimpatikusabb volt az a fiú akivel szilveszterkor találkozott mindig mondogattam neki mivel jobb direkt megkértem hogy írjunk neki stb....... így elértem hogy össze jöjjenek de egyik nap a suliban elsírt magát a barátnőm hogy nem tudja kit szeret mert mind2-t megszerette de az első fiú akivel minden nap találkozik az nagyon durván néz rá. Tudom hogy rábeszéltem de én ezt úgy gondoltam hogy meg is szereti és elfelejti az elsőt nem tudom mit csináljak :/ Az a baj a barátnőmmel hogy nagyon érzékeny és nagyon befolyásolható... Én 15L a barátnőm is és a kettő fiú is

2013. jan. 3. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Hát nimcs tippem de ezt nagyon elbaxtad :/ és a fiukat is meglehet érteni mert mond2 szereti de csak 1 é lehet szóval nem könnyü helyzet.... Üdv Laci (15)
2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első körben ne avatkozz bele az ilyen jellegű döntéseibe innentől. :) Tényleg. Hagyd, hadd csinálja, amire ő vágyik. Még akkor is, ha nagyságrendekkel bölcsebb és előrelátóbb vagy nála, mert különben egy örök kérdőjel marad benne a "milettvolnaha".


Másodszor pedig kérj tőle bocsánatot, és ha valamit, akkor azt érdemes elmondanod neki, hogy tegyen annak megfelelően, ahogy _ő_ érez. Semmi más nem számít úgysem, mint amit ő érez, és előbb-utóbb le fog tisztulni, hogy melyik srácot érzi értékesebbnek, melyik varázsolja el jobban. Ne kérdőjelezd meg a döntését, ennyi a te felelősséged. A többi csak az övé. :)

2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hanariko ***** válasza:

Ha neked szimpatikusabb volt a szilveszteres srác, miért nem jöttél össze vele te? A barátnőd meg azzal, aki hazakísérte? Mindenki boldogabb lenne.

Amit tudsz tenni, hogy innentől nem avatkozol bele ilyenekbe. Még ha a legjobb barátnődről van szó, akkor sem.

2013. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!