Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok és most szakítottam a barátnőmmel mi lennne a legjobb mód hogy hamar felejtsem el?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkohol.
2013. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze !!! mindenki leissza magát a sárga földig de másnap ugyanugy tovább marad az érzés
2013. jan. 4. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha eleget iszol akkor másnap kisseb bajod is nagyobb mint a szerelem. Ha meg nem eleget akkor másnap kezdheted előröl.
2013. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi lenne a legjobb hogyan tudnám elfeledni hamar?
2013. jan. 4. 15:23
 5/9 anonim válasza:
Ha nagyon szerelmes vagy, miért szakítottál vele?
2013. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
épp ez az.. miért szakítottál ha (nagyon) szerelmes vagy!!???
2013. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő csinálta nem én megláttam, hogy mással csókolózott
2013. jan. 4. 16:47
 8/9 anonim válasza:
Alkohol+ 1 másik nő
2013. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csajozz, és dugj. Semmi párkapcsolat, semmi érzelem. Csajozz és szexelj és élvezd, hogy más nő is akar. És még lehet hogy pont így találod meg a következő barátnődet. Egyik havernak így jött a menyasszonya. 5 év után szakított, elkezdett minden hétvégén bulizni, és dugni, fél év alatt annyi nőt vitt haza mint más fél élet alatt, aztán az egyik elkezdte érdekelni és másnap nem dobta csak úgy ki. Azóta is együtt vannak és nagy a szerelem. :)
2013. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!