Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Kb egy hete ráírtam facebookon, beszélgettünk, majd felvetettem, hogy nem-e lenne kedve eljönni egyet sétálni velem. Akkor azt felelte nem tudja és hogy nincs sok ideje. Másnap írtam, neki, hogy oké, hogy nincs sok ideje, de egyáltalán lenne- e kedve. Rákérdezett, hogy miért akarok vele ennyire találkozni. Akkor elmondtam , hogy tetszik és meg szeretném ismerni. azóta nem írtam neki és Ő se írt nekem. Nem szeretnék ismét én írni, nem akarok nyomulni mint egy harckocsi. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

2013. jan. 4. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha csak így megtetszett és ráírtál és második alkalommal már el is hívtad, akkor meg is ijedhetett. Nem ismer téged, gondolom. Ha ő viszonozná ezt az egyből megtetszés dolgot, akkor elmenne veled sétálni. Szerintem hagyd a fenébe, barátom. Lesz jobb és szebb is. Ne ásd bele magad, ne gondolkozz rajta.:)
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Áhh mindig csak a kudarcok...

Köszi a választ.

2013. jan. 4. 19:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy tetszel neki csak félénk és arra vár hogy lépj (ha fb-on írod hogy tetszik vki az kevésbé hiteles) vagy csak simán barátként kedvel és nem akar megbántani.
2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondtam neki nyugodtan mondja meg ha nem akar megismerni nincs harag de akkor nem vagyok most ilyen helyzetben...
2013. jan. 4. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze ha összefuttok valahol, véletlen, és beszélgetnétek személyesen, lehet, hogy megkedvelne. De ne erőltesd a találkát. Majd jön az.:)
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem...
2013. jan. 4. 20:06
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezért is vetettem fel a találkozást, személyesen minden sokkal másabb.
2013. jan. 4. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Valakivel akit egy hete ismerek és csak neten beszéltünk és se találkoznék. Megijednék. Valószínűleg azért nem utasított vissza egyenesen, mert szimpatikus voltál neki, de azért ott még nem tart hogy ebből egyenlőre több legyen.
2013. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor nem reménytelen? Hagyjak időt?
2013. jan. 4. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:
pontosan, ha vársz még jól is elsülhet
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!