Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elutasítás teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elutasítás teljesen a sárba tiporta az önbecsülésem, mit tegyek, hogy jobb legyen, lesz egyáltalán valaha jobb?

Figyelt kérdés

Azóta teljesen depresszióba estem, és csak sírdogálok, mert nagyon kiborultam.

Nem az fáj igazán, hogy nem kellettem neki, hanem hogy akkor miért mutatta azt, hogy igen, lehet valami.

Összeszedtem magam, bátor voltam, megléptem - és vesztettem.

Azóta nem találom a helyem.

Nem akarok soha többé sem a szeme elé kerülni, mert mit gondolhat rólam ezek után...



2013. jan. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thom12 ***** válasza:
Nemed/korod
2013. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem is nyafogok, mert senkinek nem tudok beszélni róla, mert olyan egyedül vagyok, teljesen magamba vagyok zárkózva és őrlődöm...
2013. jan. 6. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajts le néhány pohár bort, sört, kupica pálinkát (kedved válogassa) és holnapra gondját sem érzed. Ha jófej vagy, nevetsz egyet.
2013. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme! Mindenkinek van egy ideálja annak a fiúnak/lánynak nem te vagy az.
2013. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha normális az illető, akkor nem gondol rólad semmi rosszat...
2013. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem.

Mert igazából oka sem volna rosszat gondolni rólam, mert semmi olyan nem történt, csak egyszerűen nő vagyok, és kombinálok, ezért is félek ettől.

2013. jan. 6. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanulnod kell az esetből.


Legközelebb ne éld bele magad, csak akkor ha bebizonyosodott hogy tényleg kellesz a másiknak.

Ez meg hosszú idő, jó emberismeret kell hozza.

Aki nem fából van annak a szerelem hazárd játék!

2013. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!