Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy srác elég sokszor szakitottunk már de szeretem még mit tegyek?

Jó ötleteket kérek kritikát nem. Na hogy csináljam valameik hétfön csòkoloztunk de szerinte nem jelentett semmit, mit tegyek?

2013. jan. 6. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem nincs értelme tovább folytatni, hisz te magad mondtad, egy csomószor szakítottatok. mit akarsz? egy hetente összeveszős, boldogtalan kapcsolatot, vagy esetleg mással egy stabilt?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. jan. 6. 22:06 Privát üzenet

ugyonez,csak fiúban(biztos nemén velem.)

sok sikert de nekem nincs jó tpm.a multkorinak elég rosszul lett vége.:(

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. jan. 6. 22:09 Privát üzenet
Szerintem ne szakíts vele többet!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. jan. 6. 22:11 Privát üzenet
vess véget neki.. jobb úgyse lesz.!! (Tapasztalat)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. jan. 6. 22:34 Privát üzenet
jaja... vess véget neki egy konyhakéssel

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. jan. 6. 22:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Szakítottunk de én még ugyan úgy szeretem és vissza akarom kapni minden áron!?
Na szóval volt 1fiú akivel csak titokban birtam járni de aztán közös döntéssel szakitottunk! De viszont én még szeretem. Félek attól, hogy kinevet vagy viszautasit! Mit mondjak neki?
Szakítottunk, de én még mindig szeretem. Hogy tudnám helyrehozni?
Mit tegyek? Szakítottunk de még szeretem?
Szakítottunk, de minden nap beszélünk. Ő békülne, én úgy érzem, megint csak a vita lenne ha együtt lennénk, de szeretem. Mi lesz ebből? Már nem bírok ellenállni, hiányzik.
Kb 5 hónapig volt barátnőm kisebb szünetekkel. én nagyon szerettem és ő is. összevesztek a szülei és én már nem érdeklem. Nem szakítottunk egyszerűen nem beszélünk. Kerül....

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!