Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek, aki volt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, aki volt hasonló helyzetben, segítsen, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Együtt voltam 4 évig az előző barátommal, abból az utolsó év szörnyű volt, semmi program, semmi összebújás, nem is törődtünk egymással egyáltalán... szerettük egymást nagyon,de valahogy belekényelmesedtünk a kapcsolatba, a szexualitás is teljesen elmaradt.

A volt barátomnak ez annyira nem is volt probléma, ő eléggé elvan így is, tudja, hogy ott van vele a szerelme, és neki ez így elég volt. Én ezzel szemben imádom a pörgést, társaságot programokat, izgalmakat... aztán felkeltette az érdeklődésem egy másik srác, emiatt szakítottam is, mert nem éreztem korrektnek, hogy másról fantáziálgassak. A barátom persze akkor már fogadkozott, hogy tőle bármit csinálhatunk, bármiben megváltozik, tudom, hogy komolyan is gondolta, de annyira sértette az önérzetemet, hogy amíg együtt voltunk nem törekedett erre, csak mindent lemondott...stb, hogy szakítottam.

Eltelt utána egy hónap és összejöttem azzal a sráccal, akivel most is együtt vagyunk, vele pont olyan a kapcsolatom, amilyenről mindig is álmodtam, teljesen olyan, mint én, mindenben, tényleg mindenben ugyanazokat szeretjük, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, de valahogy olyan igazán mély érzelmeim nem alakultak ki iránta (persze ehhez több idő kell (nekem legalábbis mindenképp), 2 hónapja vagyunk együtt), és a vonzalom is óriási köztünk, de ez a mélyebb érzelem tényleg hiányzik...

Emiatt az elmúlt néhány napban folyton sírok kb és azon gondolkozom, hogy talán adni kellett volna egy esélyt a változásra az előző kapcsolatomban. Ez csak pillanatnyi érzés vajon vagy rossz döntést hoztam pár hónapja? Úgy szakítottunk, hogy nagyon szerettük egymást...

Tömören: a mostani kapcsolatomban minden megvan, amire vágyom, kivéve az a nagyon mély kötődés (ami persze kialakulhat, de ki tudja)

Az előzőből pedig kb minden hiányzott, ami a boldogságomhoz kell, de ezek nem nagy dlgok, szóval tényleg lehetne rajta változtatni.

Mit tennétek? Semelyik srác érzelmeivel se akarok játszadozni, kérlek segítsetek! Nagyon össze vagyok most zavarodva! :(

21L


2013. jan. 6. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Válaszd a második srácot, tehát azt akivel most vagy.

Ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem jöhetett volna szóba az a srác akivel most vagy.


Boldogok vagytok! Nem ez a lényeg?

2013. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ti nők hajlamosak vagytok túlzottan nagy feneket keríteni ennek a mély érzelem dolognak, pedig ez egy teljesen megfogalmazhatatlan dolog és legfőképpen kevésbé jelentős.


Egy dologba gondolj bele. Mennyire bízol a mostani párodban? Mi az, amit képes volnál érte megtenni és mi az, amit nem? Segítek: Munkaidőben lelépni, mert szüksége van rád. Úgy pisilsz a wc-n, hogy közben nyitva az ajtó és beszélgettek.


Ezek tényleg nem fognak egyből kialakulni, de ne feledd, hogy fontos az, hogy önző legyél. Ha most boldog vagy, akkor nincs min változtatni :)

2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem talán az hiányozhat, hogy már olyan biztosnak tűnt a jövőm, megvolt ez az állandó érzelmi biztonság, most meg ez még olyan bizonytalannak tűnik (persze ez nem baj, nem is örülnék, ha bármelyikőnk az esküvőt tervezgetné :D), csak fura hirtelen megint az elejéről kezdeni mindent, kicsit talán megijedtem.
2013. jan. 6. 23:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és ami még nagyon fontos, a mostani barátommal szemben nincsenek gátlásaim semilyen téren, bármi eszembe jut, bármilyen ötletem van, bármit szeretnék vagy bármivel problémám van elmerem neki mondani. Az előző barátomnak sose mertem semmit, mert általában nem vette komolyan a dolgaimat (tény, tényleg eléggé komolytalan vagyok néha :) ), de egy idő után eléggé elzárkóztam előle ilyen téren... az ilyesmi talán nem is változhatna meg, és akkor úgyse lenne értelme.
2013. jan. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!