Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyem meg én az elsö lépést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem meg én az elsö lépést, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
A baràtom nem volt hozzàm öszinte és mikor szàmonkértem szakitott velem!Azt hiszem szerelmes vagyok belé de még soha nem mondtam neki!Valljam be most és akkor lehet hogy kibékülünk,vagy nem éri meg utànna futni igy hogy ö hazudott nekem és végül még ö volt az is aki szakitott!Hagyjam inkàbb,és probàljam elfelejteni?Köszönöm vàlaszaitokat!

2013. jan. 7. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi történt? Írd le ami valóban történt, hogy tudjunk segíteni. Miben hazudott?
2013. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.
2013. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
O tagadja ,de azt hiszem nem az igazi nevét adta meg ,és mikor ràkérdeztem azt mondta hogy "te tiszta hüje vagy"!Akkor miért forditott hàtat nekem és ugy sugta oda egy régi ismerösének a nevét!? Több mint gyanus nekem ez az egész!
2013. jan. 7. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Mi van? nem értem..

2013. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!