Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhatott, mikor megkeresett? Milyen válaszra számított? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még tavaly tavasszal nagyon szerelemes voltam egy lányba, ám volt egy másik jelölt is a képben, és végül őt választotta, meg is mondta nekem akkor őszintén, hogy neki az a másik illető az "álompasi". Aztán ősszel kiderült, hogy ettől az álompasitól gyereket vár, aki viszont a hír hallatán kétségbe esett, és az abortuszt javasolta. A lány nem ment bele, erre a srác fogta magát, és kihúzott külföldre dolgozni, mert "ő még 27 évesen élni szeretne, és nem elég értett ehhez, bár anyagilag támogatni fogja őket". Múlt héten pedig megkeresett a lány, elmondta hogy mi történt vele, és tulajdonképpen felajánlotta hogy jöjjünk össze, és neveljük fel közösen a gyermeket!!! Én jó egészséget kívántam nekik, majd megmutattam, merre van az ajtó. Még lelkiismeret furdalásom is volt utána néhány napig, és bocsánatot kértem a stílus miatt, de én erre így képtelen lennék, elmagyaráztam neki. Azóta naponta kapom az sms-eket, hogy mekkorát csalódott bennem!!! Elhiszem, hogy kétségbe van esve, de ezt ő sem gondolhatja komolyan.
2013. jan. 7. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
"Ha nincs ló, jó a szamár is" mintapélda.
2013. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, semmi rosszat nem tettél. Ő alakította így az életét. Ezt ő sem gondolhatta komolyan...
2013. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tyler913 ***** válasza:
100%

Huhh...Nagy gratuláció,tesó! Nem lehetett könnyű nemet mondani egy lánynak,akibe szerelmes voltál,és konkrétan Rád akart mászni,de életed egyik legjobb döntését hoztad,az biztos! Szóval tényleg,le a kalappal!


Abszolút ne legyen lelkiismeret-furdalásod,ez a lány a leírás alapján igazi pióca. Dobott Téged egy másik srácért,de amikor sz.rba kerül,akkor húzd ki onnan a két szép szeméért,mi? Meg takarítsál más után,tartsd el a más gyerekét. Hú,már a gondolattól is felidegesítem magam,milyen szemét nők vannak. Persze,hogy csalódott benned,hiszen azt hitte,könnyen megvezethető balek vagy,akire rá lehet telepedni,és aki majd eltartja a zabigyerekkel együtt.


Egyáltalán nincs miért bocsánatot kérned,nagyon jól döntöttél!

2013. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted, hogy nemet mondtál. Így majd elgondolkodik rajta, hogy Te nem egy marionett bábu vagy, aki végszükség esetén vészf@sszá változtathat és kénye-kedve szerint irányít. Életed legjobb döntése volt! Igazi férfi vagy!


F24

2013. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép dolog a feltétel nélküli szeretet, de elvárni vagy visszaélni vele nem lehet.
2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Nőként írom neked, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod.. Most komolyan, aki ennyire hülye, hogy felcsináltatja magát anélkül, hogy ezt előre megbeszélnék a pasijával, az megérdemli.

Sosem hagynám, hogy más vigye ki a szemetet helyettem, ha értitek..

2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy már akkor számított arra, hogy élősködhet rajtad, amikor az abortusz felmerült.
2013. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!