Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Megszakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Megszakad a szívem!

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatnak lett vége. Még jóban vagyunk de már semmi sem tartja életben ezt a viszonyt. Részben az én hibám is többször is leégettem szegényt a szótlanságommal/félénkségemmel meg a csúnyaságommal. Rosszul vagyok az idegességtől már azt se tudom mi van.. Nincs is más nekem se család se barátok. Mivel foglaljam le magam? Ő volt az egyetlen reményem! Úgy érzem nincs értelme az életemnek..17/L
2013. jan. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel..
2013. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi később jobb lesz! csak azt ne csináld, hogy állandóan ezen agyalsz! inkább tanulj, de a lényeg kösd le magad valamivel!!!
2013. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy a te hibád!! Ezt gyorsan verd ki a fejedből!! A gátlásosság nem jellemhiba, a nem túl vonzó külső sem bűn, hogy azon rágódj, hogy ezekkel rontottad el. Biztos, hogy nem rontottál el te semmit szegénykém. A szerelem jön megy, főleg ilyen fiatal korban. Ha nincsenek barátaid, itt az ideje, hogy szerezz.
2013. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BeuusC. válasza:
Enis pont most vagyok igy. En azt csinaltam h elmentem plazazni. Nem lett jobb semmivel mert csomo part lattam. Haza mentem. Csokit ettem es csak van egy baratnod. Neki kiontod a szived. Vagy orditasz egy nagyot. Jobblesz. 17/L
2013. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!