Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 hónapja vagyok együtt a párommal. Majdnem 1 éve együtt is lakunk. Nagyon szeretem de nem akarok vele együtt lenni, jobb nekem egyedül. Nincs ötletem hogy szakítsak vele. Valakinek van erre egy jó ötlete hogy mondhatnám meg neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor miért lesz jobb egyedül?
2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes szituáció. Ennak ellenére mondd meg neki nyugodtan, hogy neked kényelmesebb, ha egyedül vagy. Nyilván nyomasztanak a családi teendők, hiszen mégiscsak két emberről kell gondoskodnod. Ha ebbe beleegyezik és továbbra is udvarol, biztos szeret téged. Ha nem...hát bakfitty! Ne sajnáld!
2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De mi az oka annak, hogy így érzel? Valami kiváltó oknak kell lennie? Konkrétan milyen érvek szólnak mégis amellett, hogy egyedülálló légy?
2013. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jobb lenne nekem egyedül, nem akarok veled együtt lenni, ezért elköltözöm, szia"


Egy szakítást nem lehet szépen megejteni, maximum arról lehet vitatkozni,hogy korrekt-e vagy sem.

2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akarsz vagy csak külön költözni hogy ne együtt lakjatok? Mert nagyon nem mindegy...
2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, megírta, hogy szakítani szeretne!
2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, én is vagyok így. Jó egyedül lenni. Szerintem alapvető emberi igény, hogy mindennap egy kicsit egyedül lehessen valaki. Kinek-kinek más az idő, ami elég erre. De az biztos, ha napi ~20-25perc nincs meg ebből huzamosabb ideig, abból feszültségek lesznek, belül. Majd kívül. És attól még szerethet embert/embereket, ez nem azért van, mert mizantróp.Sőt!

Ady:

"Meg akarlak tartani téged,

Ezért választom őrödül

A megszépítő messzeséget."

2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tök jó az Ady idézet, köszönjük! :)
2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elmúlt az az igazi szeretem érzés.

Már nem ugyanolyan mint régen.

Már egy hónapja gyötör ez az érzés.

:(

2013. jan. 9. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Mert ha mondjuk 20-25, azt mondom, menj, mert szeretet-tisztelet alapú kapcsolatban fölösleges éretlen fejjel vergődni. Sok tapasztalatra lesz még szükséged ahhoz, hogy kezelni tudd ezt az állapotot. Ugyanis egy idő után minden kapcsolatban szeretetté lényegül át a szerelem. Ezt pedig kiforratlan személyiséggel még nem lehet jól kezelni.
2013. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!