Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátommal de besokalltam. Viszont úgy érzem, hogy pár hónap múlva tudnám vele folytatni. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Másfél éve járunk, már átbaszott egyszer, megbánta, megbocsátottam neki, törődött velem meg bizonyított, de mostanába nem foglalkozik velem mert folyton tanul, kondizni jár, otthon segít meg ilyenek, annyi, hogy egy héten 2-3x nálam alszik (mert nála nem lehetünk, a tesójával egy szobában lakik) tök unalmas lett nekem a kapcsolat, nem is vágyom most senkire csak hogy a barátaimmal lehessek. Amúgy szeretem nagyon, nem akarok mást és ő sem, de ez így most nem megy. :(( Nem akarom elveszíteni se, attól még szeretnék vele találkozni. Szerintetek mit csináljak?
2013. jan. 10. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez már nem igazi kapcsolat. Lehet, hogy szereted, vagy jó vele a szex, de igazából aki átver az eleve nem szeret téged eléggé, akivel nem akarsz együtt lenni ha nem muszáj, azt pedig te nem szereted eléggé. Szakítsatok és legyetek barátok.
2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Öhm...ott kezdjük,hogy honnan tudod,hogy pár hónap mulva tudnád vele folytatni? A jövőbe látsz? ^^ Am meg ami egyszer elromlott,azt igen nehéz helyrehozni,illetve ha újra is kezdenétek,mint ahogy leirtad ugyanez lenne,mert csak a kedvedért tuti nemfog leállni a mindennapi tevékenységeivel! :) Szerintem inkább legyél vele őszinte,és mondd meg neki,hogy te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban,és legyen vége :) Sok sikert :)
2013. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is 100%ban egyetértek az elsővel:) aki képes arra hogy átbasszon, meg nem törődik veled eleget, az már nem szeret igazán..
2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igazából az a bajom vele, hogy teljesen megváltozott. mikor összejöttünk, teljesen hasonló volt a stílusunk, közös volt a baráti körünk, lesz*rtuk a tanulást (átlagos tanulók voltunk), nem voltunk túl sportosak (nem úgy értem hogy dagik voltunk, csak nem csináltunk semmit:D) ő meg mostmár átment más stlíusba, a baráti társaság szétesett, és az egész napja a tanulásból áll. Annyira szeretném hogy minden olyan legyen mint régen:( De sajnos már nem lesz
2013. jan. 10. 15:26
 5/11 A kérdező kommentje:

ja meg kondizik és tök izmos, így már nem is olyan vonzó a számomra.

DE nagyon szeretem és rengeteg minden köt hozzá.

Nem konkrétan átbaszott, hanem hirtelen szakított velem, mert besokallt, aztán meg visszajött hozzám hogy mégis szeret és tévedett meg ilyenek.

2013. jan. 10. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Szóval ő elkezdett tanulni és sportolni. Hm... szerintem ő változott előnyére :)
2013. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is tanulok, de kb 4es tanuló vagyok napi 1 óra tanulással. Ő meg 4-5 órát tanul.

A sportolás meg nem baj, de az igen, hogy négyszer akkora lett karja. Nekem ez nem jön be...

2013. jan. 10. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
jó, mi is hasonlóan voltunk, orvosira készült.. talán ha felvételi közelében jártok, neked sem ártana inkább készülnöd... ha meg sportosan érzi jól magát, akk miért ne sportolna? amíg semmi szart nem nyom magába, sztem ezzel sincs gond. amúgy meg csak a közös emlékek miatt nem éri meg vele maradni.
2013. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ő érettségizni fog, nekem az meg még soká lesz. de szerintem emellett is törődhetne velem, elmehetnénk ide-oda, de sose jön, mert nincsen kedve. :\ mindegy, szerintem ma szakítok vele...
2013. jan. 10. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:
hát sajnálom, hogy mindenképp így alakult... de ne ródd fel neki hibának, hogy tanul, valószínűleg államin szeretne lenni..
2013. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!