Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném, ha a párom újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha a párom újra "rajongana" értem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal,semmi gond a kapcsolatunkkal, csak szeretnék egy kicsit változni külsőleg!

Szerintetek hogyan csináljam? Mit szeretnek a pasik?

Hosszú barna hajam van,de nem szeretnék új frizurát.

Sminkelni se nagyon szoktam, lehet, hogy ez neki fura lenne... Kérlek segítsetek! Nem akarok unalmas nő lenni!


2008. jún. 1. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig az új frizu kiváló ötlet elnne,nekem ez jutott először eszembe...akkro mondjuk járjatok el táncolni..el sem tudod hinni milyen jó tud lenni szex elött egy kis tánc...most komoylan.ha időtök engedi akk próbáljátok meg.Igazából neked kel tudnod miket szeret.Lapos has,kemény fenék...

Sok szerencsét!

2008. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát...lapos has, kemény fenék az nincs, lehet, hogy ennek örülne a legjobban :)

Most szeretnék venni egy biciklit, akkor szerintem az lesz, hogy fogyok egykicsit, úgyis van miből!

Köszi a gyors választ!

2008. jún. 1. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is a hajadat le ne vágasd:) A sminket viszont érdemes lenne fontolóra venni! Ne vakolatra gondolj, egy jó szempillaspirál már csodákra képes, és a szép bőrödet kiemelhetnéd csillogó púderrel vagy bronzosítóval...

A hajadat nem kell levágatni, csak készíts változatos frizurákat: ha eddig copfban hordtad, engedd ki, vagy ha egyenes, fújd be göndörítő spray-vel és úgy szárítsd meg.

Választhatsz egy új parfümöt is magadnak.

Ezek azonban csak a külsőségek. Ami lényegesebb, hogy légy érdekes számára, pl. szervezz valami olyasmi programot, amivel tuti meglepnéd- az én páromat már az is meglepi, ha rántottát sütök neki (mivel egyáltalán nem tudok főzni...:) )

2008. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként imádja a hajamat, szép, egészséges,a hátam közepéig ér, soha nem festem, csak az a baja, hogy soha nem engedem ki, de olyan vékony szálú, hogy...nagyon.

A bőrömmel sincs semmi gond, nem vagyok pattanásos, meg ilyesmi, csak valahogy nagyon félek a sminktől, meg nincs is jó alakom (74/168) és elég gáz, hogy nem öltözködök nőiesen, a rövidgatyáhozmeg a sportcipőhöz elég gáz a smink.

Főzni viszont nagyon szeretek, ez jó ötlet! Köszi!

És a pasikhoz a gyomrukon át vezet az út... :)

2008. jún. 1. 15:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja! Még valami! Mi az a göndörítő spray? Hogyan kell használni? És milyet vegyek? Abszolút nem értek hozzá.
2008. jún. 1. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Loreal Hot Boucles-t használom, de menj be a DM-be, és nyugodtan kérdezd meg az egyik eladótól, hogy hol találsz göndörítő spray-t, ő biztos segíteni fog!

(A göndörítőt én úgy használom, hogy hajmosás után kicsit betekerem törölközőbe, hogy ne legyen annyira vizes. A hajtőre hajhabot teszek, hogy ne legyen lapos, aztán befújom a spray-vel, és szárítani kezdem, de igyekszem úgy csinálni, hogy egy kicsit "borzas" legyen- ezt úgy könnyű elérni, ha előre hajtod a fejedet)


A sportos cuccokhoz pedig sminkelj nyugodtan, egy kis szempillaspirált és világos szájfényt nyugodtan használhatsz (én legalábbis szoktam) :)


A "kövérségről" meg annyit, hogy szerintem a lényeg az arányos testalkat, meg a szép bőr- amit írtál, hogy van is neked! :)

2008. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na először is: én is azt mondom, hogy a hajadat SEMMIKÉPPEN ne vágasd le!


A férfiak leginkább a változatosságot szeretik. Soha nem engedted még ki a hajad? Akkor legközelebb legyél te fölül, vagy borítsd fel, és abban a pillanatban engedd ki a hajad: borítsd be vele! Addig ne vegye észre...

Szerintem ez önmagában akkora meglepetés lesz neki... majd meglátod :-)


Egyébként rengeteg dolgot leírtunk már: pl. fürdettétek már egymást? Ha fürdeted, nem baj az sem, ha közben kicsit vizes leszel... persze, ha a ruhád is olyan. És persze rendesen le kell őt fürdetni: mindenhol, szépen, sorban. Ez, meg a meleg víz egyszerűen csodákat tesz.


Hajoltál már fölé úgy, hogy véletlenül a melleddel megérintetted közben? Pl. teregetés vagy függönyhúzás közben. Persze, ha erre próbálkozik valamivel, nem kell rögtön a karjába ugrani: nyugodtan teregess tovább, mondd meg, hogy be kell még fejezned - aztán véletlenül érintsd meg még egyszer... :-) Ha még a hamadikra se dönt föl ruhástól, mindenestül, akkor ott valami gond van :-)


Olvass vissza egy kicsit: van itt már jó pár ötlet.

2008. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarom ugyanazokat elmondani, mint amiket már előttem elmondtak.

Nem csak külsőleg kell megváltoznod, hanem egy kicsit a felfogásodban. Írtad, hogy van felesleged. Kérlek ezért ne írd le magad, így is lehet szép és kívánatos egy nő, akkor ha elhiszi magáról, hogy igenis szép.

Fontos, hogy dobjátok fel a szexuális életeteket is!!!!!

Beszélgess a kedveseddel a vágyaidról, az ő vágyairól. A kommunikácó hihetetlen fontos!

Csinálj neki egy feledhetetlen éjszakát. Napközben írj neki erotikus sms-eket, hogy mennyire kívánod. Egész nap a munka közben rád fog gondolni. Mire haza ér, már égni fog a vágytól, de te még nem adod meg magad. Szeretsz főzni, így főzöl neki valami nagyon finomat, egy kis bor is jöhet mellé, megadja a hangulatot.:) Az este folyamán legyél titokzatos, ne beszélj sokat, a szemeid beszéljenek. Vezesd be a hálószobába, amit már természetesen elő van készítve. Gondolok itt egy jó kis szexis zenére, gyertya, és valami szexis kis ruci, amiben kívánatosan érzed magad. És jöhet az erotikus tánc!!!Legyen félhomály mert sokkal sejtelmesebb és te is "gátlástalanabb" lehetsz. Ne engedd hogy tánc közben megérintsen, lökd el magadtól, légy egy elérhetetlen díva. Ha már nem bír magával a kedves és te sem, add meg magad.....és használjátok a fantáziátokat!

Sok sikert hozzá!

Petranova

2008. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!