Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel már több mint 5 hónapja járok, de most egy bulin táncolta megy fiúval akit már ismertem régebb óta és ők ketten egy ostályba járnak de nem vmi nagy barátok. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
És nem tudom h mit tegyek. A bőim azt mondják, h inkább válasszam a másikat mert ő lehet h jobban megbecsülne de mi van ha ő nem szeretne semmit tőlem? Olyan jó volt vele táncolni! Megkérdezte azt is , h mit látok a szemében és én a vágyat láttam.. :) segítsetek!
2008. jún. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted akivel eggyütt vagy moast akkor szentem őt de ha akivel táncoltál akkor őt válaszd szentem nem kell megfogadni a tanácsom mert csak 14 éves vok de én így látom.

jah és akivel most vagy az szeret???

2008. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen szeret :) és én is csak néha bunkó velem :S
2008. jún. 1. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajj nincs oan kapcsolat, h ne legyenek viták v ienek:S ez nem azt jelenti h nem szeret elégé v más.Akkor mond meg neki h ez és ez a bajod és akkor már nem lesz!És sztem maradj inkább a mostani pasidal,me h attól még h ez a táncos fiú ien kedves volt meg jó volt vele, ez nem azt jelenti h vele jobban járnél meg minden! "A LÁTSZAT NÉHA CSAL"!Most direkt csinja a gyerek h összezavarjon Téged meg minden!Ne legyen ez benned, maradj a mostani pasidal és bezséljétek meg inkább a gondokat meg minden!:)

Sok szerencsét!:)És ne a táncos fiúkát válaszd!Am is egy osztályba járnak és akkor már még inkább nem fogják oan yol bírni egymást!Szal te se keresd ezzel a vitákat+a verekedéseket!:(:)

2008. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Mit látsz a szememben?" Hú ez nagyon profi nőcsábász, próbáld ki, aztán dobd el.
2008. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a pasid küldte rád,hogy hűséges vagy e?
2009. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!