Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem érdekel, belefáradtam hogy azon görcsöljek hogyan és honnan lehetne párom. Csak úgy élem az életem, jól érzem magam egyedül és nagy ívben tojok a párszerzésre?

Figyelt kérdés

Én megpróbáltam, görcsöltem rajta egy csomót. De lassan már az keseríti meg az életem hogy szeretnék egy párt nagyon rég óra.

Nem várok rá mert nem hiszem hogy csak úgy betoppan az életembe.



2013. jan. 13. 11:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Kategória meg félre sikerült :/
2013. jan. 13. 11:07
 2/9 anonim válasza:
" Én megpróbáltam, görcsöltem rajta egy csomót " - Startból elrontottad.
2013. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy nem érdekel, meg jól érzed magad egyedül, mégis megszületett ez a kérdésed.
2013. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan azon jár a buksid hogy legyen végre valakid úgy nem is lesz! ahogy leírtad ne foglalkoztasson ez a dolog és hidd el majd váratlanul azt veszed észre hogy randizgatsz ;)
2013. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha csúnya srác vagy, akkor jól teszed, mert úgyse lehetne párod.
2013. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha lány. Nem értem egyeseket, hogy honnan tudják a kérdező nemét:D
2013. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok csúnya
2013. jan. 13. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Keves a normalis ember, akivel 1-2 dugasnal tobbre erdemes lenne tervezni. En se talalok normalis csajt evek ota... Nem is keresek. Majd lesz elobb-utobb
2013. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen, én is sokat görcsöltem rajta, de most már nem érdekel, nem foglalkozok vele.
2013. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!