Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex közben miről szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex közben miről szoktatok beszélgetni? Szoktatok egyátalán?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szoktunk beszélgetni. A szemünkel :)
2013. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szex közben megszólalok, a csajom, csak annyit mondd h pofa be és csináld! :D

Szex közben senki sem beszélget, mégis miről lehetne beszélgetni szex közben? Időjárásról? :D

2013. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eh :D nem szoktunk beszélgetni.Vagy az nagyon primitív.AAAHHH.Csináld.Ez nagyon jó stb.
2013. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy kéri,milyen póz,tempó
2013. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kitárgyaljuk, h vajon mikor lesz hitelmegállapodás az IMF-fel, h már megint tömegnyomor volt a buszon, és néha az időjárás is szóba kerül.
2013. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
MIért te miről szoktál bezsélgetni?
2013. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eutanázia, abortusz, gazdasági válság, globális felmelegedés, csak, hogy a leggyakoribbakat említsem. :)


Hülye kérdés, szex közben jobb dolgokat is lehet csinálni a szánkkal, mint beszélgetni :P :D Én spec nagyon utálom, ha olyankor kezdene el dumálni bármiről is, a nagyon rövid kéréseken kívül (gyorsabban, erősebben, gyengédebben, stb, stb).


20/l :)

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélgetek közben a párommal. Próbáltam már, de mindig leejtettem a telefont.
2013. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretlek, jól esik, nem esik jól, keményebben, ilyesmi.

Nem tudom elképzelni, hogy megvitassuk pl az aznapi matekóráját, vagy hogy leült mellém egy öregasszony a buszon:D

Te szoktál?

2013. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
atomfizika, biokémia, génmanipuláció, ózonréteg vékonyodása, politika
2013. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!