Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi áthív filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi áthív filmet nézni, az feltétlenül azt jelenti, hogy szexelni akar? 22/L

Figyelt kérdés

Múlt héten jöttem össze a sráccal, még épp csak fogjuk egymás kezét és volt szájra-puszi, de semmi több. Áthívott magukhoz filmet nézni, de felajánlotta, hogy ha akarom, mehetünk moziba is inkább. Őszintén szólva rendesen rá vagyok gerjedve, szóval nem lenne ellenemre a szex sem, de még szeretném élvezni egy kicsit a kapcsolatnak azt a fázisát, hogy csak ismerkedünk, csókolózunk, sétálgatunk és fogjuk egymás kezét. Szerintetek mit csináljak?

(ja, még annyit, hogy kb 1 hónapja randizgatunk)



2013. jan. 14. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Egy 22 éves nő esetében? Igen:XDDDDD
2013. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2013. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xicon válasza:
54%
simán csak be akarja rakni a kolbászt neked :)))) ennyi .egy kicsit be tolni a pitébe a kolbit XD
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha már 1 hónapja randiztok, akkor simán. De nem is óvodások vagytok már, hogy hónapokat kelljen töcskölni az ilyesmivel. Úgyhogy úgy készülj, hogy dugni fogtok:D (szőrtelenítés, testradír, testápoló, pedikűr, ünneplős bugyi..stb:DDD)
2013. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen, erről szól a "filmezés". elkezd smárolni a film közben, tapizni, és máris a bugyiban van a keze. szerintem nyugodtan lefekhetsz vele, végülis nem 16 éves vagy...
2013. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy elakar fenekelni :D Menj csak ha neked is bejön.
2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a "filmezés" mind ezt jelenti. Eddig minden barátommal úgy voltunk együtt úgy először, hogy beindított egy filmet és akkor "filmezzünk". Jaj, ez mindig olyan izgi:) Kicsit irigyellek. Remélem, én is hamarosan átélhetem ezt újra valakivel:)
2013. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, te nagyon cuki vagy :) És feljebb is születtek olyan válaszok, amiken jót nevettem :D
2013. jan. 14. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti, hogy le akar feküdni veled. Ha te még nem akarod, az nem feltétlenül baj, akkor viszont ne fogadd el a meghívást, mert abból csak a baj lesz. Úgyis próbálkozni fog, ha pedig már egyszer rákészül, hogy szex lesz (mondhatjuk úgy is, hogy álló f*sszal rohangál, mint a kankutya tavasszal, de ez nem annyira szép), akkor nagyon kiábrándító tud lenni, ha elmész hozzá, de nem hagyod magadat. Akkor is, ha ezt nem szimpla kitolásból teszed, hanem azért, amit itt írtál.
2013. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Örülnék ha mindenki a saját nevében beszélne és nem általánosítana.


Az én pasi szótáramban a filmezés = film nézéssel

A szex = szexel.


Tudom egyedül vagyok ezzel!

2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!