Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Milyen ajándékok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Milyen ajándékoknak örülnétek "csak úgy"?

Figyelt kérdés
a barátom sokszor vesz bonbont, és még azt is megveszi, amire egyszer rámondom, hogy tetszik, de én utólag nem is emlékszem rá /hiszen annyi minden tetszik, de nem kell nagy dolgokra gondolni/. Mivel viszonozhatnám a figyelmességet?
2013. jan. 14. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

egy nem túl drága kés és belegravíroztatod a neved, vagy mikor jöttetek össze. Kulcstartó, pénztárca.

Ha még kell tipp írj nyugodtan.

2013. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy két olcsob fárfiasab ruhadarab, egy kis ékszer, valami autos/számítogépes holmi. Szeritnem iylennek örülnek. Én szeméyl seirnt a csokit is elfogadom. :D
2013. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél neki valami nagy kedvencet, és figyeld mi a szíve vágya:D
2013. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Plüss állatka? :)
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem legjobban egy jó kis vacsorának örülne amit te készítesz neki..majd vacsora után..jó kis zene...táncolsz neki aztán a többit meg már megy a maga útján...:)
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezek mind nagyok jók! Kicsit szégyellem is magam, hogy ennyire ötlettelen vagyok... a vacsi jó ötlet, mert szinte nincs olyan, amit meg ne enne. És mindig van hely a hasában:D
2013. jan. 14. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a finom vacsora.az tuti nyerő.
2013. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is tetszenek az 5-letek ,egyszer 1 lány megkérdezte tőlem mit vegyen a barátjának ami minden nap vele van,hasznos,szereti,és tán akkor is nála marad ha már más a kedvese.

-Nos én azt mondtam hogy vegyél neki 1 igazán jó minőségű bőr pénztárcát,figyelem néha a pasikat,némelyik a rongyolásig hordja a zsebében a pénztárcát :) ,mindig nála van ,barátnő ide vagy oda ,de ragaszkodik sokáíg a megszokotthoz,hát segíteni akartam,én pasi vagyok némiképp magamból indultam ki!

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!