Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem egy hete dobott a barátom, egy értelmetlen indok miatt. Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy szaladt utánam 3 hónapig, de nem adtam magam. Aztán összejöttünk, megszerettem, és kb ő jelentett nekem mindent..de ahogy én már nem taszítottam magamtól, hanem kerestem mindig, egyre b*nkóbb lett, k*csögebb, és már annak örültem, ha suliban látom pár percre és egy puszit kapok tőle...a b*nkózása eléggé elfajult, durva dolgokat mondott nekem, amikért már más lány rég kitette volna. Aztán azzal az indokkal dobott, hogy "k*rva jó nő vagy, de most nekem nincs se erőm, se kedvem foglalkozni veled, nem tudom mi van velem, de látom rajtad hogy így csak kínozlak, nem érzem már azt mint az elején.." Azért látom, hogy néha suliba még rámnéz pár másodpercre, és amikor odanézek elfordul. De nem is köszön, hozzám sem szól, kerül. Letöröltem facebookról is, nem akartam egyfolytában az adatlapját nézni. Megtudom még menteni ezt a kapcsolatot valahogy? Hogyan tudnám visszahódítani? 17/L
2013. jan. 14. 19:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, tahó az ilyen
2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

ez a hajó már elúszot. Rájött, hogy nem is vagy olyan tuti...

"Ami nem lehet a tiéd mindig az kell neked ez a kereszted a sorsod ami hajt, de ha megkaptad, már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd..."


Örök igazság...

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 okoska31 ***** válasza:

ez nem volt kapcsolat sosem..


szerintem hagyjad. a vadászösztön elmúltával már nem is érdekled.

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, nehéz kibírni nélküle..
2013. jan. 14. 19:44
 5/24 anonim ***** válasza:
te tudod, továbblépsz, vagy továbbra is boldogtalan kapcsolatban leszel a kiskutya
2013. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Próbálok továbblépni.. azt mondta, hogy én ne éljek álomvilágban, mert minden pasi ilyen, és minden pasi ezt csinálja..
2013. jan. 14. 19:48
 7/24 anonim ***** válasza:

"azt mondta, hogy én ne éljek álomvilágban, mert minden pasi ilyen, és minden pasi ezt csinálja.."


Te ezt beveszed?

2013. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Természetesen nem veszem be. Csak leírtam az egyet a sok közül, hogy mit írt. Meg egyszer azt is, hogy "kéne egy nő.." én meg hogy, tudtommal van nőd ember.. erre ő:"tényleg? jó tudni" :'D és minden ilyesmi dolga után elkezdett sajnálkozni, hogy én jobbat érdemlek, meg hogy ő mekkora bunkó velem..
2013. jan. 14. 19:55
 9/24 anonim ***** válasza:

Még kéne egy nő?


Ezek után mond azt hogy nem kell magyarázkodnunk,hogy miért sz@rd le magasról!


Egy döntésképtelen pasi,aki egy kissé meg van zavarodva!

Keress egy normális pasit,kezdjél vele ismerkedni,majd akkor siránkozhat!

Hidd el!

Ilyen stílussal a kutyának se kell majd,max arra hogy oldalba húgy.zza!

2013. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Még azt a lépését úgy el is felejtettem meg minden.. de sokkal, sokkal durvábbakat mondott és csinált ezen kívül..
2013. jan. 14. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!