Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után lehetséges "visszaszerezni" a másikat?

Figyelt kérdés

Több mint 3 évig voltunk együtt...ő szakított velem.

Ha lehet pozitív hozzászólásokat várok :) akinek esetleg volt sikere ebben:D

19/L


2013. jan. 14. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mért szakítottatok.
2013. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Minden lehetséges, habár nem biztos hogy van értelme energiát fordítani rá. Tudod, a felmelegített leves sem az igazi...
2013. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza lehet szerezni, de saját tapasztalatból mondom, már nem lesz ugyanaz! Én fél éven belül újra szakítottam a barátnőmmel. Egyszerűen elveszti az "ízét" a kapcsolat. ( és bocsánat a nem pozitív hozzászólásért! )
2013. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D'a ***** válasza:
100%
nemlesz ugyan olyan...sőt..
2013. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges,de valami eltörik Benned,megtörik a varázs,és már semmi nem lesz ugyanolyan,mint régen.Valahogy elvész az ösztönös bizalom,és az önfeledt öröm,ahogy az elején egymásba feledkeztetek...Tapasztalat.
2013. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Cáfolom az összes választ!


Elöször is: a szakítás nem rossz. Ez csak valami médiahazugság, hogy aminek egyszer vége lett az nem működhet. Cáfolom messzemenően! A szakítás nagyon is hasznos tud lenni, ha van egy minimális szeretett két ember között! Ilyenkor sokminden rendeződik a fejben, átértékelődnek az addig tett jó vagy rossz tulajdonságok. A másik hibái elsimulnak, a sajátjaink pedig felerősödnek amire ezek után már jobban odafigyelünk.


Nincs tökéletes kapcsolat, hisz hogy is lehetne? Egy ember sem ugyanolyan mint a másik. Nekem van két ikertestvérem akik gyak. egymás 'klónjai' (egypetéjüek) és mégis totál más személyiségek.. Így egy nő meg egy férfi sem ugyanolyan.


A kapcsolatok alatt vannak csúcsok és gödrök. A gödrökben pedig sokszor jól jön egy kis szünet, hogy átértékelhesse, 'megtalálhassa' újra a párját.


Dehogy ne csak ilyen maszlagokat írjak, igen, tudok konkrét eseteket mondani.


Pl az enyém (megjegyzem, most újra ugyanebben a szituban vagyok.. hozzáteszem, ez ennél jóval bonyolultabb mint ahogy most írom) 2 éve szakított velem a barátnőm. Megismerkedett egy másik sráccal, majd elköltözött egy másik városba. Miután túlléptem a pánikon, minden nap jeleztem neki, hogy mennyire szeretem még mindig. Természetessen a sráccal nem tudott együttmaradni, mert ilyenkor az ember az elöző kapcsolatát keresi a másikban. Emellett nem találta meg az 'egyedüllétben' a boldogságot + egy idő után az érzelmek is nagyon hiányoztak neki. Kibékültünk és jóval jobb lett minden. (az h most különvagyunk újra, az mondom, speciális eset aminek nem én vagyok az oka..)


De volt ismerősöm is aki 3-4 év után szakított a barátnőjével. Gyak. gyerekkori szerelem volt aminek az lett a vége h azóta is együtt vannak (10-11 éve) :)


De pl volt olyan esetem is ahol én szakítottam a lánnyal, aki azután folyamatossan bombázott azzal, hogy mennyire szeret és egy idő után megtört:) Hozzáteszem, pár hét után annyira hozzászoktam, hogy mikor nem írt mondjuk egy napig akkor már morzsoltam a telefont, hogy vajon mikor ír :) Pedig akkor még nem akartam tőle semmit..


Aztán szépen megenyhültem énis..


Kérdés az, hogy te mit akarsz tenni ezért illetve, hogy miért is szakított veled?!

2013. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyetlen hosszabb kapcsolatomban (a mostanin kívül), nem jött össze.minden szakítás után csak rosszabb lett az újabb próbálkozás. szakítás-békülés, szakítás majd békülés, majd újabb szakítás. ez 10 hónap alatt történt.először a távolság miatt szakítottunk, majd kibékültünk, volt eljegyzés, majd folyamatos féltékenység és birtoklási mánia részéről. el akart tiltani a barátaimból is... a végső szót én mondtam ki, miután bevallotta hogy megcsalt, szakítottam, megpofozott, visszakapta, térden csúszva kért bocsánatot, nem érdekelt többé, szakítottam.


azóta már férjnél vagyok. lassan 3 éves a kapcsolatunk, soha nem merült fel hogy elszakadjunk egymástól. egészen más egy ilyen boldog kapcsolatban lenni mint nyűglődni.


örültem hogy kiléptem abból a kapcsolatból. talán ma már minden nap megvert nő lennék....


szóval visszaszerezni lehet, de nem biztos hogy érdemes. amellett nőként soha nem könyörögnék egy pasinak se....nem aláznám meg magam.


26/N

2013. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szennyes ruhat nem veszunk fel!!!
2015. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!