Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves látássérült fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves látássérült fiú vagyok. Eddig volt két viszonzatlan szerelmem, és 1 visszautasítás azért mert vak vagyok. Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

tudom hogy fiatal vagyok, de szeretnék járni valakivel aki viszonozza a szerelmemet, akivel jól érezném magam. Nagyon könnyen zavarba jövök, nem vagyok egy bátor típus.

A válaszokat előre is köszönöm.

és elnézést hogy hosszú voltam csak rég óta nyomaszt ez a kérdés.


2008. jún. 1. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hu hát öszintén szólva nem nagyon tudom magam beleképzelni a helyzetedbe de egy valamit mondhatok. ha szerelmet keresel ne várd azt hogy az öledbe potyan. sokat kell keresgélni és millió csalódás után jön majd el az igazi. szal ne add fel, hajrá
2008. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már! Azért vagyunk, hogy segítsünk. :)

Szerintem ne aggódj, könnyen lehet, hogy így, esetleg nem a megfelelő lányokat találod meg. Gondolom belső alapján keresgélsz, talán pont ezért lehet, h inkább barátokat találsz, és nem szerelmet. Szerintem úgy kéne párt keresned, hogy az illető találjon meg téged!

Nekem van barátom, de ha nem lenne, biztos , hogy megakarnálak ismerni! Érdekes lehetsz, márcsak amiatt is, ahogy kezeled ezt a "betegséget"! És nagyon jó, hogy így is vannak benned érzések, és remények :) legyenek is, biztos, hogy megtalálod majd azt, aki csak rád vár, és nem is fogod érezni, hogy probléma van a szemeddel.. Az igazi szerelem tényleg belül van, de gondolom akikkel sokat együtt vagy, és ismernek már, gondolom nagyobb a valószínűsége, hogy ők inkább barátok!

Azt tanácsolom, hogy ne add fel, és inkább várd meg, hogy ő találjon rád :) Esetleg egyik barátod összehozhatna pár olyan emberrel, akit esélyesnek érez.

Szerintem nem lehet akkora gond, az, h látássérült vagy, én így is tudnék valakit nagyon-nagyon szeretni!

2008. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
biztosan sokat nyom a latba hogy látássérült vagy:(de sztem ha viselkedésben és küldőleg nincsenek nagy problémák akk elöbb utóbb lesz bnőd.15 éves vagyok és még nekem nem is volt igazi kapcsolatom.igazából ez sok mindentől függ!mien társaságod van,stb...próbálj többet kijárni* vagy iesmi. nem hiszem h bármi problémád lenne a látássérültségen kívül....majd lesz bnőd nyugi:)
2008. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon sokat keresgélek. De akikkel megismerkedem lányokkal, ők mindig barátok lesznek. Nekem a külső nem igazán számít, a belső a fontos. Viszont lehet hogy sokan meg félnek hozzám közeledni a vakság miatt... A kijárásról meg annyit hogy anyuék nem igazán engednek el még egyedül.:( De rengeteg lányt ismerek. és mindegyik barát.
2008. jún. 1. 22:00
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a látáshiányod miatt van. A veled egykorú lányok inkább buliznak, nem egy vakot pátyolgatnak... bocsi, hogy ilyen nyersen fogalmazok, de a lényeg ez lenne. Persze, hogy szívesen barátkoznak veled, mert tök jó társaság lehetsz, de mint pasi, nem igazán jössz szóba náluk. Talán olyan lányt kellene keresned, aki hasonló helyzetben van, mint te. Persze később, amikor idősebb leszel, biztos találsz olyat, aki érettebben gondolkodik és el tudja képzelni az életét veled. Sajnos ez a gondolkodás a tinikre nem jellemző, de ha felnőnek, ők is másként fognak gondolkodni.
2008. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg először a "Hasonló a hasonlóval" mondást követni. Van egyesület, vakoknak... próbálj meg így találkozni valakivel. Ő meg fog érteni, és nem fog ezért elutasítanni, az biztos.

De, ha ezt így nem akarod, szerintem másfajta sérült emberrel is sokkal hamarabb összejöhetsz.

2008. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell sérült emberekkel, arra gondoltál már, hogy fórumolj? Olyan témákban, amik érdekelnek. Én így találtam meg életem nagy szerelmét.

ELég jól meg lehet ismerni így a másikat :) Először, csak a forum, aztán msn... aztán SMS :) .. Hajrá! nehogy feladd, nem mindenki bulizza végig az életét, amíg 22 nem lesz!

2008. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Fórumolni fórumoltam, egész jól összebarátkoztunk, de amint megtudta hogy vak vagyok...nem írt többet...:(
2008. jún. 1. 22:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát nekem is van egy ilyen ismerősöm csak ő lány. Neki is van már majdnem egy éve barátja. Ne add fel. Tudom kevés az olyan lány aki megértene ebbe a korban, de hidd el megéri keresgélni :) Elhiszem, hogy már sok ideje keresgélsz, de tényleg ne add fel. Egyszer eljön majd az igazi meglátod és akkor majd boldogok lesztek :) Ha nagyon bánt a dolog ne menj olyan társaságba ahol biztos, hogy kicikiznének. Pl: miniszoknyás, homlokig érő szemfestékes tudod kik... meg a nagymenő, nagyszájú pasik közelébe se. Ismerem őket... tuti kicikiznének :( Viszont nagyon sajnálom, hogy ilyen vagy. Eltudom képzelni milyen sz*r lehet. (Már bocsi a fogalmazásért) De remélem azért minden megoldódik és majd megtalálod az igazit :) Sok szerencsét ;-)

Baba

2008. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Hogyan tudsz netezni, ha vak vagy?
2008. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!