Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre kell utaznom, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre kell utaznom, ezért valószínűleg, szakítanom kell a barátnőmmel, más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
részletesebben...
2013. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam külföldön 3 és fél hónapot, és nem szakítottam a párommal. Hazajöttem, ugyanott folytattuk.
2013. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, de mivel én az életem további részét külföldön képzelem el, ő pedig nem, ezért összevesztünk
2013. jan. 16. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi. Kell vmi kompromisszum, és ha egyikőtök se hajlandó rá, akkor szart sem ér az egész.
2013. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, nem is értem a kérdésedet?
2013. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, mások is voltak már hasonló helyzetben. Mi a kérdésed?
2013. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi fordítva vagyunk, én vagyok lány, én akarok menni külföldre, a kapcsolatunknak ez vet véget.. bár mi már úgyis csak döglődünk.. :o(
2013. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem,de úgyanezt csinálnám,szakíts a csajjal azonnal,nehogy elgyengülj.

Maradjon itthon aztán nyomorogjon a következő pasijával,te meg majd nagykanállal majszolod az életet.

Igazad van egy nő sem ér annyit,van hálistennek millió csaj a földön.

2013. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!