Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azért akar szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért akar szakítani, mert interneten beszélgettem 1-2 sráccal, akiket most ismertem meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat. Igaz, hogy csak 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy ő életem értelme. Beszélgetőpartnerre vágytam a lazább hétköznapokban, hogy ne arra gondoljak egyfolytába, hogy mennyire nagyon hiányzik és milyen jó lenne vele lenni... Ezért aktiváltam magam arra az oldalra, vele is itt ismerkedtem meg, ezt be is írtam a bemutatkozásomba. Msn-en meglátta, hogy az egyik srác írt nekem, és kérdezte azt is, hogy mikor talizunk, de én nem akarok velük találkozni, csak sima hétköznapi dolgokról beszélgetni, de sajnos ezt a barátom nem érti meg, és most emiatt szakítani is akar velem, mert nem bízik meg bennem...

Mit tegyek? Hogyan tehetném ezt jóvá? Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni...


2008. jún. 2. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire szereted a párodat, akkor miért van szükséged mellette más beszélgetőpartnerre?

Vele nem tudsz beszélgetni? Milyen gyakran találkoztok?


Valami nem stimmel ebben a kapcsolatban, hogyha ilyen megoldáshoz folyamodtál.

2008. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A párod egyszerűen nem bízik benned, ezért féltékeny. A következőt javaslom: minden beszélgetésedet bármilyen ellenkező nemű fiúval egyszerűen mutasd meg neki! Nyugodtan olvassa el! Ha látja, hogy tényleg csak haveri szinten beszélgetsz a fiúkkal előbb-utóbb bízni fog benned!

Én legalábbis ezt csináltam a párommal, miután ő is ezt csinálta velem (egy volt barátnőjével azóta is tartja a kapcsolatot mail-ben, eleinte féltékeny voltam, most már nem vagyok). Nekem pedig a legjobb barátaim mind fiúk, nem tudnám elviselni, ha nem beszélhetnék velük...

Tehát amint látja, hogy nem akarod megcsalni, normális lelkületű embernek meg kell békülnie!

2008. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el neki, mi a helyzet, és mondd el, hogy őt szereted, de ha ennyire féltékeny, az nem lesz jó.


És amit az előző hozzászóló írt: mutasd meg neki a beszélgetéseket.

2008. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélgethetnél másokkal? Tudd meg, hogy van-e valami konkrétabb alapja annak, hogy azt hiszi, hogy megcsalod. Ha nincs, akkor paranoiás, és hagyd ott te.
2008. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!