Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőm mek hogy kicsit fogyjon? Mert amúgy jo az alakja csak jobb szeretem a vékony csajokat :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, megbántanád vele.
2013. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted, elfogadod. Ha szólsz neki, készülj fel, hogy ki fog akadni. Jogosan.
2013. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
96%
Ha tetszik, és szereted őt, akkor fogadd el a súlyának megfelelően. Ha nem, akkor keress vékonyabbat!
2013. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen volt, amikor összejöttetek, akkor már késő bánat, barátom:)

Minek jöttél össze vele, ha tudod, hogy neked az ő alakja már túl telt?

Viszont ha "határeset, de elfogadom" alapon jártok, mert tetszik benne, hogy pl jó a humora (most mondtam valamit), akkor ezt el kell fogadnod.

2013. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor el kell fogadom mert en is úgy álltam neki h annyira nem de viszont sok jo tulajdonsága is van es nem Dani egyáltalán csak van rajta fogni való es nah hát nem látszanak ki a bordái :)

Köszi mindenki !

2013. jan. 17. 16:04
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk elkezdhetnél eljárni TE futni, aztán úgy 1-2 hét után megkérhetnéd, hogy tartson veled, mert unalmas egyedül. Kéész... Ha meg nincs kedve

a. ne erőltesd -> fogadd el

b. dobd

2013. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha van jó ötlet, osszátok meg velem is, mert az én barátnőmre is ráférne a fogyókúra.

Bár én azért szoktam neki viccesen beszólogatni, de sajnos lepereg róla.

2013. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szexeljetek sokat, és ritkábban vitt el kajálni :D
2013. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, attól, h nem reagál a "vicces" beszólásaidra, lehet, h megbántod vele. Ha ennyire nem bírod elviselni, akkor menj futni vele, ahogy előzőleg írták, vagy keress olyan lányt, akiben nem a hibát látod...
2013. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod úgy megmondani, hogy ne bántsd meg. Hívd el sétálni, futni, bringázni, táncolni. A lényeg a rendszeresség!

Rajtod van felesleg?

2013. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!