Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ahogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ahogy idősebb leszek, már nem veszek olyan komolyan pl. egy csókot?

Figyelt kérdés
Most lassan 25 éves leszek, de 14 éves korom óta gyakorlatilag folyamatosan volt valakim (most van először fél éve, hogy egyedül vagyok), és régebben minden egyes kapcsolatomat komolyan vettem, nem úgy, mint az akkori tizenévesek... megszenvedtem minden egyes veszekedést, nagy dolognak tartottam minden egyes kis részletet. Aztán mostanában volt, hogy megismertem egy nálam pár évvel fiatalabb srácot korizás közben, és vele párszor csókolóztunk, de nagyon éretlenül viselkedett, így kapcsolatot nem tudok vele elképzelni, de azon túl, hogy jól estek a csókok, nem mozgatott meg, és nem is érdekel, hogy nem látom többet. Ez normális? Sokszor érzem ezt a nagyvonalúságot magamban, és néha visszagondolok ezekre a "kalandokra", kb. ezen kívül még 2 hasonló helyzet volt, és nem is értem, hogy mi van velem... Mi ez az érdektelenség? Vagy csak idősebb vagyok és már könnyebben továbblépek?
2013. jan. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, plusz még az is lehet az ok, hogy nem mozgattak meg annyira azok a férfiak érzelmi téren így nem akkora "ügy" velük egy csók.
2013. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sok mobiltelefonod volt már akkor nem fogsz úgy rajongani a következő mobilért mint az elsőért. Minnél több lesz annál jobban csak a szükségletét fogod nézni, ha igényeled a telefont. Ez a helyzet a kapcsolataiddal is. Nem fogsz úgy rajongani már, mert sok volt. Igényelheted, de rajtad múlik mit szeretnél.
2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:

Éld ki magad nyugodtan, pasizz kedvedre, légy szabad és élvezd. Normális, hogy nem minden pasiban a leendő partnert látod. Nekem is volt egy ilyen időszakom, mikor nem kellett kapcsolat, csak hogy néha smároljak valakivel. 18-21 éves korom közt volt ez (persze volt közben kapcsolatom is, de ha nem, azt se bántam). Jelenlegi Párommal is úgy jöttünk össze, hogy idegenekként összeismerkedtünk egy sátrazós partin és smároltunk; ennel bő fél éve :)

22/L

2013. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam :)
2013. jan. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!