Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném a barátnömet kielégi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a barátnömet kielégiteni de ő nagyon szégyelös és nem akarja hogy lásam ruha nékül ö is szeretné csak nem meri mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 16vagyok a barátnöm pedig 15 lasan 1éve együt vagyunk és szeretnék neki ijen téren is örömet okozni csak szegénykém nagyon szégyelös és nemtudom hogy mit tegyek ezelen légyszi ha tudtok segitsetek :(
2008. jún. 2. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt ilyen lánnyal dolgom! 1 üveg bor és a sötét:D Más nem kell hozzá. Nállam mindig be vált!
2008. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom leitatni azt szeretném hogy magátol hagya nem "tudatmodisitó" szerek hatására ...
2008. jún. 2. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elottem szolo nem arra gondolt hogy annyit igyatok hogy ne emlekezz hova dobtad fel a rokat, hanem csak anyi hogy ellazuljon s nevessen a kicsiujadnak is... akor nem fogja annyira szegyelni de persze itt nem leitatasrol van szo, neki is bele kell egyeznie egy probat meger...
2008. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

jól irja az előttem szóló... még egy ötlet hogy esetleg ehhez csinálhatnál még egy romantikus estét is :)


Másik kérdés hogy szoktatok-e néha együtt aludni, mert ilyenkor alvás előtt lehet hogy kicsit elkalandozhatna a kezed és még a végén petting lenne belőle :)


ja és persze bókolj neki sokat, hátha csak önbizalomhiányos kicsit

2008. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos, hogy ne erőltess semmit, ami neki kényelmetlen, vagy rossz lehet.Ha a teste mutogatása nélkül kellene valamit kezdeni egymással, akkor jó ötlet lehet pl., ha húz a barátnőd egy szoknyát.Íg nem látod a testét, de tudod ott simogatni...vagy lehet sötét.
2008. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szoktam vele aludni .. brinöm szülei ki is nyirának engem ha vele aludnék... még azt sem szeretik ha elötük csokolzunk az öskorban élnek ...

Azt meg hogy nálam aludjon természetesen nem engedik ...

Általába csak hétvégén tudunk együtleni mert elég mesze van tölem és akor meg a szülei othonavnak és mivel ketönk közt van ez a távolág nem engedik h eljönön hozám ...

Tudom h 16évesen nem távkapcsolatban kéne élnem de ez van nagyon szeretjük egymást ... És mivel van motorom nem nagyon gond a távolság ...

Szoval ez igy elég gáz ...

2008. jún. 2. 10:46
 7/11 A kérdező kommentje:

hát ez van ugylátcik hogy csak én vagy ijen hülye 16évsen hogy egy lány miat utazok akár 100km-t is :(

dehát ez van szerelmes vagyok belé csak az a baj hogy hát nincs közel de végre it a nyár és SZÜNET van és remélem nyáron jó sok idöt együt tölthetek vele :)

köszi a kommenteket hát nemtudom mi lesz egyszer csak megengedi de az bene a furcsa hogy hétköznap napi szinten "beszülünk " msn en 1-2órát és akor azt mondja hoyg lehet amikor meg ara kerül a sor akor nem ...

Nemtudom mit kéne tenem ...

2008. jún. 2. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Nyugodtan lehet simogatni, először ruhán keresztül... utána be is lehet nyúlni abba a ruhába :-)

Csak finoman, és ne akadjatok nagyon össze, hogyha rátoknyitnának.


Majd később megbeszélheted vele, hogy vegyen fel jó laza ruhákat... nyáron meg rövidebb szoknyát.


Így, fokozatosan - biztos, hogy örülni fog neki!

2008. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok már együtt strandon? Sztem ez jó ötlet lenne, ott úgyis látod bikiniben... és onnan már csak pár lépés a dolog... :)
2008. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajna nem de nyáron megyünk... mivel én bp-i vagyok ö meg komáromi elég nehézkes ...
2008. jún. 2. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!