Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy megijedtem a dolgoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy megijedtem a dolgoktól?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok három éve vagyok a párommal aki hét évvel idősebb.Nagyon szeret,én is őt,de néha úgy érzem megijedek,ha olyanokat emleget,hogy eljegyzés,meg költözzünk össze.Persze én is szeretnék családot úgy öt év múlva,de néha úgy érzem még korai az összeköltözés számomra.

Ez probléma?vagy normális amit érzek?


2013. jan. 17. 19:33
 1/8 panini ***** válasza:
Normális.
2013. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesen még ne kötelezd el magad, ha úgy érzed. Úgyhogy ez teljesen normális reakció. :)
2013. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem,hogy még suliba járok..legalább azt szeretném úgy elvégezni,hogy otthon lakom
2013. jan. 17. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokan nem szeretnének gyereket annyi idősen,mint te vagy.Mondjuk szerintem hülyeség,de ez csak az én véleményem...

Szóval nem hinném hogy baj,de ezt neki is mond meg.Mármint hogy nem akarsz most ilyesmit.

2013. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja babát még azért Ő sem,majd 30 felett:D
2013. jan. 17. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálad normális. És nála is normálisak az efféle gondolatok. Lassan 30 lesz, ő már ilyenben gondolkozik. Tartok tőle, ha nem sikerül ezt a helyzetet tisztázni szakítás lesz az eltérő elvárások miatt. De ne így legyen:)
2013. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ide vezet a kicsit nagyobb korkülönbség. Mert amíg a lány középiskolás, a fiú meg épp hogy elvégezte az egyetemet, addig ok, de aztán az idősebb belép egy korba, ahol még a másik nem tart. Ettől függetlenül teljesen normális, hogy megijedtél a dologtól, jelezd neki, hogy te még várni szeretnél az ilyenekkel, ne foglalkozzatok ezzel.
2013. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kor,hanem az életfelfogás beli különbség okozza itt a gondot.A másodlagos a kor.Mondjuk ha normálisan mennének a dolgaitok,akor ezeket már megbeszéltétek volna...
2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!