Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok továbblépni 2éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok továbblépni 2éves kapcsolat után, úgyérzem ő az igaz. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Valószínű mindenki azzal fog jönni, hogy túl fiatal vagyok, ezért el is mondanám, hogy magam is tudom, de olyan a volt párommal (20) olyan dolgokon mentünk keresztül amit soha sem fogunk tudni elfelejteni. Összeköt minket sokminden. A kapcsolatunk egyik szakasza sem volt éppen tökéletesnek mondható, de mindig tudtuk, hogy szeretjük egymást. Sokat vitáztunk, de ott volt a biztonság, hogy egymásnak ottvagyunk. Szakítottam vele másfél-két hónapja mert a végét éreztem, de nemtudom elfelejteni. Tudom, hogy nem fog menni. Úgy ézrem ha mással kezdenék randevúzni akkor megcsalnám őt. Mindennap beszélünk. Vitázunk mert féltékenyek vagyunk hátha a másiknak lesz vkije. Nem merem neki elmondani, hogy lehet, randizni fogok, mert akkor minden reményem elszállna, hogy valamikor is együtt legyünk. 100 kmre lakunk egymástól de másfél évig együtt éltünk. Félek, ha megpróbálok továbblépni elveszítem az igazit. Tudom, hogy ő egy olyan ember akit formálni kell. De nemtudom, hogy megéri e küzdeni, mert mi van ha mégsem sikerül változnia. Igazán szeretem de nem akarom magamat tökretenni lelkileg csakhogy vele legyek. Mit lehet ilyenkor tenni?
2009. aug. 30. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nem ő az igazi, ha formálni kell. Keress más valakit, őt meg felejtsd el és zárd le az életedben ezt a szakaszt.
2009. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet megváltoztatni. Nem tesz jót, hogy minden nap beszéltek és normális, hogy még nem léptél tovább, nagyon friss még ez a szakítás.
2010. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!