Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, de egyre jobban zavar az, ahogy csókol. (többi lent! ) (? )

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak annyi az egész hogy egymáshoz érintjük a szánkat,átdugja a nyelvét és forgatja körbe ,közbe a szájmozgása ugye áll,értitek..:) és ennyi..nekem ebbe semmi érzékiség sincs,nem is tudok nagyon felizgulni tőle.Próbáltam már ugymond irányítani csókolózás közbe,ahogy jobban esne,de nemváltozott.Nem kérek ilyen válaszokat hogy beszéljétek meg meg őszinteség meg bla bla mert pont ezt tervezem,hogy mit tegyek.Ti hogy közölnétek,vagy mit tennétek? lenne egy két ötletem,de igazából olyan nincs ami tuti jó is lenne...mert ismerem és biztos arra kérdezne rá,hogy mert miért eddig nemjól csináltam stb stb.Nem szeretném ha ezzel lerontanám a kedvét.Aki válaszol annak köszi!

2013. jan. 20. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez elég kínos beszélgetés lesz.. Mert másfél év telt el úgy, hogy eddig nem szóltál semmit. Nem igazán fogja érteni, hogy most mi a baj, ha eddig jó volt. De nincs más választásod. Mondd meg neki kerek perec. Ne kertelj. "Figyelj, ne haragudj, nem akarlak megbántani, de nem tudnál máshogy csókolni? Túl mereven csinálod." Pl. én így fognék hozzá..
2013. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
őszintén szólva tényleg nemtudom,de pár hónapja kezdett el zavarni.Szerintem ezen hogy nem akarlak megbántani vagy valami duma leeht fordítva sülne el....:/
2013. jan. 20. 09:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést!

Az exeimmel imádtam csinálni, nagyon "jó szájuk volt" ebből a szempontból. A mostani barátom viszont kész katasztrófa...

Kínos beszélgetés előtt állunk, az biztos..

De muszáj tisztázni ha komoly kapcsolatot akar az ember. Hátha tud javulni a dolog. Rólam eddig mindenki azt mondta nagyon jól csókolok, a mostani párom is meg van elégedve pedig vele nem könnyű nekem sem.

2013. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De valahogy el kell kezdeni..
2013. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hááát igen....

vagy kezdjem igy hogy:" próbáld már meg ugy hogy.." nektek igy mi jönne le?

áhh olyan nehéz...

2013. jan. 20. 09:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélnetek, nincs más választás. Mondd azt neki, hogy "-Kipróbálhatnánk egy új technikát vagy megpróbálhatnánk máshogy." Így talán nem érzi, hogy eddig tök béna volt mert az tényleg rosszul esne neki. De végülis nem olyan rossz, ha rádöbben a hibájára. A hangulatát kicsit lerontja de majd ha változtat és látja, hogy neked is jobb és meg is dícséred akkor már cseppet sem fogja sajnálni, hogy szóltál hanem örülni fog. Ebből nincs más kiút, ha a nyelveddel nem sikerült irányítani (én sem tudom sajnos a Dávidot) akkor muszáj megbeszélni. Félek tőle én is, sikerül-e úgy felhozni, hogy ne tűnjön kritikának és jól reagáljon de mi megbeszéltük ha van valami gond akkor azt tisztázzuk és nem hallgatjuk el mert a szőnyeg alá söpört problémákból nagy balhé lesz később.

Nálunk az a baj, hogy mintha nem is lenne nyelve vagy nem nyújtja ki de csak kb az első 1,5 centit érezni belőle kb diónyi nagyságú és azzal is össze vissza mint a mosógép vele sem nagy élmény csókolózni sajnos. Pedig én nagyon szerettem mert az exeimmel tök szuper volt.

2013. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vagy legyek egy lépéssel előrébb?

Megkérdezném mondjuk hogy,amugy én hogy csókolok,mert még megsem kérdeztem és érdekelne :) (tényleg nem beszéltük még soha :D )

és szerintem tuti visszakérdezne hogy és ő..?

2013. jan. 20. 09:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez is jó módszer. Ha visszakérdez legalább nem Neked kell felhozni a témát.

Mondd azt, hogy nem rossz de lehetne javítani rajta, vagy hogy jól esne egy kis változtatás. Ennél kíméletesebben szerintem nem lehet mert akkor nem fogja megérteni, hogy az eddigi technikájával probléma volt.

2013. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
rendben,megvan az "A" terv,köszönöm aki válaszolt!:-)
2013. jan. 20. 09:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogd kozben a kezeiddel a fejet es mozgasd neki jobbra-balra, hatha leesik neki ettol...
2013. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!