Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom tartja a kapcsolatot az összes ex barátnőjével. Ráadásul jövő héten megyek egy buliba vele, ahol az exek közül 2 is ott lesz. Ez normális?

Figyelt kérdés
És nemcsak szimplán tartják a kapcsolatot, hanem barátok. Mi még csak pár hete járunk. Kicsit furcsa lesz, hogy a buliban lesz 2 csaj, aki kb. többször látta meztelenül a pasimat, mint én. Hogy kellene ilyen helyzetben viselkednem? 21/L

2013. jan. 20. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
so what?
2013. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
gyorsan nézd meg még párszor meztelenül, akkor te leszel a nyerő
2013. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ezen nem kéne kiakadnod, hiszen ez pont azt mutatja, hogy normális párkapcsolatban éltek, és egyszerűen csak belátták, hogy nem egymáshoz valók. Ezek szerint a fiú tiszteli a nőket, és az előző barátnői sem ribik voltak. Megértem, hogy ez neked nem jó érzés, de más szempontból is próbáld figyelni a dolgot
2013. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

A te logikád szerint utálni kéne az exeket, és még csak köszönni sem kéne nekik.


Igen, amúgy normális emberek között teljesen normális.

2013. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen, normális.

A hisztid kevésbé az.

2013. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem könnyű helyzet, de meg kell mutatnod a barátodnak, hogy bízol benne, és igyekezz nem kiakadni.
2013. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uramisten, most mi lesz?
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek, csak kíváncsi vagyok mások véleményére ezzel kapcsolatban. Pár barátnőm azt mondta, hogy ők ezt nem viselnék el.
2013. jan. 20. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen helyzetben vagyok, de amíg nem történik semmi, és mellettem van, addig bízom benne.

Szarul esik hogy dumálnak, vagyis inkább az elején esett szarul, de beláttam hogy hülyeség hisztizni, mert valamiért ott hagyta őket, és engem választott :))

2013. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!