Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza hozható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza hozható a bizalom egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem csak a nagy hazugságokra gondolok hanem a füllentésekre is

2013. jan. 20. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vissza, de nagyon kell egymást szeretnetek, és nagyon toppon kell lennetek érzésileg.Viszont egy jó darabig a pakliban benne van, hogyha hazudsz, és buksz-több esélyed nem lesz.
2013. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán nagyon lassan és nehezen...de egy apró hiba és összeomlik az egész
2013. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk a sok féltékenységi balhé oda-vissza teljesen elmúlt, nem néztük egymás telóját, netezési szokásait, nem kértük egymást számon.

bennem azért szűnt meg, mert rájöttem, ha megcsalna, ha akarná úgy se tudnám meg soha, hiába nézem a telot, stb stb, de olyanra sem találtam soha bizonyítékot, hogy hű (pl. soha nem láttam olyat, hogy a neten miattam nézett volna valamit, vagy nekem, olyat se, hogy üzenetekben rólam/rólunk írjon, tehát akármit néztem úgy láttam, mintha én nem is léteznék számára. ha valamit találtam ami csajozásra utalt volna, mindig veszekedéssel végződött, ahelyett, hogy megnyugtatott volna. szóval nekem eljött az az idő, hogy lesz*rom az egészet.


nála meg szerintem az az idő jött el, hogy az sem érdekelné, ha pasiznék.

2013. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kis apró füllentések is mély nyomot hagyhatnak?
2013. jan. 20. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

a kis apró füllentések is megszüntetik a bizalmat, a másik őrlődik.

én a mostani "barátomtól"megkérdeztem, hogy amikor kamuzik össze-vissza, az tulajdonképpen nem fárasztó neki? erre csak húzta a száját és ennyi.

2013. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha az illető beismeri és megbánja, később kijavíthatja. Nem?
2013. jan. 20. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:

füllentgetésekből nem szoktak drámát csinálni.

ahogy írtam ez csak felőrli a másikat.

egyszerűen számonkérésnél sem tulajdonít senki egy füllentésének jelentőséget.

2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a nagy hazugságok alapjában rengetnek meg egy kapcsolatot.Szerintem attól kezdve ha füllent is a másik,az is csak romboló jellegű.De egyáltalán-miért kell hazudni,vagy füllenteni.Ha valaki szereti és tiszteli a másikat,akkor alapból őszinte vele.
2013. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vissza.


Két ember kapcsolata mindig is a csiszolódásról fog szólni. A kezdeti 'tökéletes képmutatás' után általában mindenki alkudozni kezd. Próbálja formálni a másikat a maga igényei szerint. Ilyenkor az eredménytől függően különféle események történhetnek.. pl viták, füllentések, hazugságok, követelőzések, hisztik.. bármi. A füllentések, hazugságok mind olyan dolgok amik részei lesznek egy kapcsolatnak. Ezeket nem hiszem, hogy bárki is kitudná nőni mert ettől fejlődik egy kapcsolat.


Ezért azt gondolom egy kapcsolat ne arra épüljön, hogy a másik füllent-e néha vagy nem. Az alap értékekben egyezzetek (értékrend, rövid és hosszútávú tervek..) azon felül pedig minden más normális dolognak számít.


Ha pedig úgy érzed, hazudott akkor ezt mond el neki. Ha szeret és fontos neki a kapcsolat (azaz egyeztek az alap értékekben) akkor bocsánatot fog kérni és tenni fog érte, hogy ne érezd magad ezmiatt szarul. Amitől a bizalom újra kiépül majd benned..

2013. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!