Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből vmi?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy buliban megismerkedtem egy fiúval. Nagyon sokat beszélgettünk kettesben, igazából reggel 8ig, de nem nyomult rám. Végig volt közös téma és nagyon sok személyes dolgot is megbeszéltünk. Másnap is egy társaságban voltunk, de nem volt alkalmunk beszélni csak szemeztünk. Igazából nem tudom hova tenni a dolgot, mert ha nem akar semmit, akk minek hívott külön? Beszélgetni nagyobb társaságban is lehet.
2013. jan. 21. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből még akármi lehet!
2013. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerem a fiút és ahogy lejött nekem te sem így honnan tudhatná bárki is, hogy mik a szándékai?

Lehet, hogy tetszel neki. Lehet, hogy csak meg akar dugni. Lehet, hogy csak barátkozni akar veled. Ki tudna erre rendesen válaszolni...

2013. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiderül, ha néhány napon belül keres, felhív, akkor biztos érdekled, de ha nem akkor sem kell elkeseredni, majd jön más! :-)

Ha egy férfinak tetszik egy nő és akar tőle valamit, akkor annak lesznek jelei!

2013. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta bejelölt facen és beszéltünk is. Majd miután 2 napig nem keresett én írtam rá. Nagyon rendes volt,azóta sem keres, pedig látom, h be van jelentkezve. Most várat magára? Vagy reménytelen?
2013. jan. 26. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!