Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy lánynak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lánynak nagy örömöt szerezni? H mutassam ki neki h menyire is szeretem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem azal szerzett nagy oromot a baratom h hozott nekem egy szal vorosrozsat nem volt semmi alkalom csak amikor jott nalunk hat en anyira orultem neki XD!
2008. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kis figyelmességekkel amikre nem számít...

Eszetleg gyertya fényes vacsi...

Lényeg hogy sokat foglalkozz vele

2008. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A figyelmesség, nagyon sokat számít...bár azért nem ilyen sablonosak a nők...képzeld csak el ha olyan virágot viszel neki amire allergiás...

Tudd meg mit szeret, és olyasmivel lebd meg...van, méf a felnött nőknél is, hogy megtetszik egy prlüssjáték, vagy vágyik valamilyen állatkölyökre, amit "felnevelhet", esetleg valami ruhadarab, kiegészítő (egy sál, hajbavaló, nyaklánc, de a legromantikusabb egy gyűrű, pár szép szóval)

2008. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Aki meglepit akar a barát/barátnőjének annak ajánlom a következő linket: [link]
2008. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!