Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, de szakítani akarok vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
pár hónapja kevesebbet találkozunka suli miatt, előtte tök jó volt minden, de lehet h túl hamar jöttünk össze, csak úgy, egy bulin, nem is ismerkesttünk előtte..most úgy érzem, hogy csak nyűg h állandóan hívogat meg csak most kezdem igazán látni, h valójában milyen. szerintem nem is illünk össze, elég éretlen és unatkozok mellette, nem nagyon beszédes és ez nagyon gyakran idegesít is. de amúgy nem akarom bántani, mert nagyon rendes. volt már egy hosszabb kapcsolatom, de annak is hasonló okok miatt lett vége. szal mért unok meg minden fiút ilyen hamar? vagy rosszul választok?
2008. jún. 2. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért fordulhatott elő, hogy megunod a fiút, mert nem mondtad el neki, hogy milyen kapcsolatra vágysz.

Már a kezdetekkor tisztázni kellett volna vele, hogy mi az, ami izgalmassá teszi számodra az együttléteket.

Magától nem tudja kitalálni a fiú, hogy téged mi inspirál (ez személyes tapasztalat).

Ha fontos a fiúnak a kapcsolat, akkor küzdeni tud érte, hogy jobban menjenek a dolgok köztetek és ne végződjön emiatt szakítással.

2008. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt szakítanál vele, beszélgess el vele erről, és mond el, h neked mi hiányzik, mitől éreznéd jól magad ebben a kapcsolatban, és szerintem a srác /mivel szeret téged/ megpróbál majd megváltozni, ha nem, akkor szakíts, de ezt te döntöd el.
2008. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, biztos fogok próbálkozni, de attól még ő u.úgy éretlen marad, sztem ennyire gyökeresen úgysem tud megváltozni..
2008. jún. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!