Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal. Eddig úgy gondoltam minden szép és jó semmi jelét nem láttam annak hogy bármi gond lenne köztünk. Mit is érezhet valójában irántam?

Figyelt kérdés
Tegnap azonban beszélgettünk és eljutottunk a szeretet szerelem témához azt mondta h ő nem érzi magát szerelmesnek jobban mondva nem szerelemből szeret engem. Fontos vagyok neki és hiányoznék neki ha nem lennék mellette de nekem ez rosszul esett mivel én teljesen odáig vagyok érte. Nem tudom hogy mit is akart ezzel mondani azóta ugyanúgy viselkedik velem ugyanolyan figyelmes és kedves csak valahogy nem tudom magam túltenni azon amit mondott.
2008. jún. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, h nem feltétlenül a szerelmetől lesz tartós és jó 1 kapcsolat, hanem h szereted a másikat és tiszteled, mindent megadsz neki, ami fontos...
2008. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ , hogy mennyi idősek vagytok!Ugyanis fiatalabb korban ez a 1.5 év nagyon sok,és hosszú idő.ez nem jelenti azt hogy nem szeretne vagy bármi!fontos vagy neki és érezteti veled ezt,az elmondásod alapján!nincs okod aggodalomra!és azt ne felejtsd el:Attól mert nem szeret ugy mint te őt,az nem jelenti azt hogy nem szeret szíve minden szeretetével.

Remélem segitettem!

2008. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez nálunk is így volt. én 3 hónap után mondtam neki, h szeretem, ő kicsit megrémült, azt mondta, ő nem szerelmes típus, azt se tudja, h milyen az. rosszul esett, h csak ennyit kaptam, de végül rájöttem, h nincs ezzel semmi baj. neki nem repkednek pillangók a gyomrában, de szeret. ugyanúgy hiányzom neki, kedves, odaadó, és én úgy érzem, h szeret. sokszor mondta, h miért kell ezt kimondani, ő inkább tettekben fejezi ki... én nagyon ritkán, részeg, és elérzékenyült pillanataimban mondom neki, és látszik rajta, h jólesik neki. és asszem jobb is, h nem szerelmes, mert lehet, akkor már zavaróan sokat adna, és csöpögős lenne...:) és ha minden remek, és jó, nem érdemes azzal elrontani, h azon rágódsz szerelmes-e, vagy "csak" szeret... a szerelem előbb-utóbb úgyis szeretetté válik.
2008. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jujj, ez nagyon kellemetlen helyzet. Elhiszem, hogy rosszul esett, amikor megtudtad. Ilyen helyzetben én nagyon kiakadnék.

Szerintem fél év után még fontos hogy ott legyen a szerelem, és égjetek a vágytól. Majd ha eltelik 15 év, akkor beszélhetünk szeretetről. A kedvesemmel 2 éve vagyuk együtt, és nagy a szerelem. Ez mindenkinek jár!

Én a helyedben azt tenném, hogy megpróbálnám ismét magamba bolondítani. Változtatni kell egy kicsit. Szerintem a változatos szex sokat segítene. Nem írtad milyen közöttetek a nemi élet, de ha az tökéletesen működik, az csak jót jelent.

Itt a nyár utazzatok el, romantikázzatok, menjetek étterembe. Foglalkozzatok magatokkal, a kapcsolatotokkal.

Remélem sikerül!

Petranova

2008. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Pontosan tudom, ez milyen rosszul esik, én is épp ugyanebben a cipőben járok (hozzáteszem, mi már több, mint egy éve együtt vagyunk). Igaz, nekem ezt nem fél év után mondta, az elejétől kezdve tudtam róla. Az én kedvesem rettenetesen gyengéd, kedves, figyelmes velem, tehát tudom, hogy szeret, mégha nem is úgy, ahogyan én őt. Lehet, hogy ez később fog nála kialakulni, lehet, hogy sosem. Mondhatnám azt is, hogy a szerelem elmúlhat, a szeretet nem. Ettől egy kapcsolat szerintem még működhet. Csak hogy mondjak egy hasonló pozitív példát (hátha megnyugtat): Egy érettebb (mondhatjuk idősebbnek is) nőismerősöm mesélte, hogy ő már négy éve együtt volt a párjával (egy gyermeket is szült neki), mikor beleszerelmesedett. A kapcsolatok addig is jól működött.

2008. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!