Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom haverjába, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
6hónapja vagyok eggyütt a barátommal.. Nem szeretem, hanem az egyik legjobb haverjába vagyok totálisan belezúgva de a haverja is belém.... Szeretném elmondani nyíltam a barátom haverjának h mit érzek.. Persze utána a barátomnak is! De hogyan mondjam el neki pl felhívjam, találkozó, vagy hogy? SEGÍTSETEK KÉRLEK! Sok választ szeretnék! 18 éves lány
2008. jún. 2. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs de 18 évesen már illenék tudni, hogy az ilyesmit csak és kizárólag személyesen mondjuk meg a másiknak. Szerintem annál nagyobb parasztság nincs mint ezt telefonon, e-mailon, sms-ben megmondani. Legyél egyenes és mond meg neki. Ha meg nem szereted akkor minek vagy vele különben is?

A haverral csak ezután közöld hogy szereted. Ne játsz arra hogy csak akkor mondod meg a barátodnak, ha a haverja már igent mondott a kapcsolatotokra.

Elsőnek szakíts vele, aztán jöhet a szerelmi vallomás ;-)

Sok sikert remélem sikerül, és végre azzal lehetsz akit szeretsz.

2008. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm..jól esett h segítettél
2008. jún. 2. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is illik először a barátoddal szakítani. Gondold el, mennyire megbántaná a dolog. Akár még árulásnak is érezné. Előbb tisztázz vele mindent, akár még el is mondhatod, hogy a haverjába beleszerettél. Utána próbálj nyitni a másik srác felé.
2008. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HIhetetlen...három hónapja ugyanez volt a helyzet velem is, mondjuk mi 7 hónaposak voltunk az akkori párommal /én 16 ő 18/de nem feküdtünk le, talán kicsit könnnyebb is volt emiatt.Én úgy gondolom, hogy hét hónap után igenis rá kell szánni egy nagyon komoly beszélgetést arra/szakítás/, szóval találkoztunk és elmondtam neki mit szeretnék..vagyis mit nem vele.Mondanom sem kell, hogy ez egáyltalán nem volt könnyű, de tudtam muszálj lépnem, motoszkált már akkor is a gondolta a fejemben, hogy összejövök az egyik barátjával mert úgy éreztem, hogy ő kell nekem, de ezt nem mondtam el neki..szakítás után vártunk kb egy hónapot és aztán jöttünk össze és immár két hónapja vagyunk együtt..el sem tudom mondani mennyivel jobb ez a kapcsolat mert nagyon nagyon szeretem a mostani páromat és tudom jól döntöttem és azóta a volt páromnak is van valakije:Dszóval én azt mondom most elég lezárni ezt a kapcsolatot ha tényleg nem érzed magad jól benne.. aztán meg vártok egy kicsit míg "szélcsend" lesz és megpróbálhatjátok..kegyetlenül hangzik mindez de kinek lenne jó egy olyan kapcsolat amelyben nem boldog..hát senki(hát én azt javaslom,hogy élőben beszélj tehát vele, mert hét hat hónap után igazán megérdemli)
2008. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy a mostani barátod szarrá veri a haverját...megtörtént eset:s
2008. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerül a kapcsolat amire vágytam!Immár ennek 8 hónapja
2009. febr. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!