Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogyha a volt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogyha a volt barátommal beszélem meg a mostani kapcsolatomban lévő vitákat?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 1éve vagyunk együtt a mostani barátommal. Előtte volt egy 2évig tartó kapcsolatom. Az exemmel most is tartjuk a kapcsolatot, és ő is kikéri a véleményem a barátnőjével kapcsolatban, és én is megbezsélem ezt vele. Viszont ezt a mostani barátom és a barátnő sem tudja. A barátom nagyon nem kedveli az exem. Mit tegyek?
2008. jún. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
amit nem tud az nem fáj.Ha nem csalod meg a mostani barátodat akkor miért ne beszéljetek?Dumáljatok kedvetekre :)
2008. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A volt kapcsolatomba énis mindent megbeszéltem az exxel. És ő is sok mindent elmondott nekem. Ebbe nincs semmi rossz, azon kívül h ha a barátod megtudná, kicsit kiakadna. Amíg nem tudja addig nincs gond.
2008. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ritka az ha egy sárc szereti a barátnője exét. Ha meg is beszéled az exeddel a dolgokat, bár nem ő a legjobb alany erre, akkor se mond el a párodnak, gondold el fordítva hogy esne neked. Nem lenne benned féltékenység? Én azon is elgondolkoznék, hogy túlképp kivel is vagy valójában, az exeddel vagy a jelenlegivel? Mert ha a jelenlegivel akkor mért nem vele beszéled meg a problémáidat, és vele próbálod megoldani?
2008. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 3. válaszoló! nem érdekel már úgy az exem, hisz neki is van barátnője, meg én szerelmes vagyok a mostani barátomba! az exem olyan mint egy barátnő számomra! semmi mást nem érzek iránta,mint csak barátságot.
2008. jún. 2. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy egy kapcsolatnak vége szakad és utána barátság lesz. Olyan nincs, akkor valaki hazudik. Vagy magának, vagy a másiknak. Azzal hogy az ex-szel beszélitek meg a bajotokat a jelenlegi kapcsolatotokat ássátok alá. Te is és az exed is. A problémát azzal kell megbeszélni aki érintett benne. Egy exnek semmi köze hozzá, hiszen már vége a vele való kapcsolatnak, másrészt meg nem akarsz (elvileg) semmit az extől. Nekem eddig sosem volt 2 hasonló kapcsolatom, minden ember más, és minden ember mást hoz ki belőlem. De a múltat le kell zárni, ex-szel félre, élj a jelenlegi kapcsolatodban, és ne foglalkozz a múlttal. Higgy az öreg rókának (nekem :) ), abból csak konfliktus lesz ha az exeddel dumálsz meg mindent, ő a múltad és semmi köze a jelenedhez. Pláne a jövődhöz.
2008. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!