Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért nem akarnak járni egy olyan fiúval aki kedves udvarias hűséges típus. Nem vagyok csúnya pattanásos. A "hobbim" az hogy heti 3x lejárok edző terembe szóval a testemmel iylen téren nincs probléma. Szerintetek mi a válasz erre?

Figyelt kérdés
F/18
2009. aug. 31. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
alom pasi... viszont ha a csajok vissza utasitanak akkor lehet valami amin te attekintesz... h mi az?? fogalmam nincs... igy ezt lehetetlen megmondani!
2009. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Én is csak annyit tok mondani, hogy álompasi:) Aki kedves, udvarias, hűséges típus, és ezek mellett helyes is...kb 100ból 1 ilyen van:)

L18

2009. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

minden zsáknak megvan a foltja a tiéd is meglesz kitartás de egy kis önbizalom sosem árt

f36

2009. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Próbáltad már, vagy csak vársz a csodára, hogy a csaj szed föl? ha nem próbáld meg! randizz! és ha vissza utasít kérdezd meg tőle miért? meg gondolom van barátnőd is(haveri alapon) akkor tőle kérdezd meg!


Meg szerintem is akkor van benned valami amiért nem csak te nem veszed észre:S!


Remélem segíthettem!

2009. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

hát ha tényleg kedves,udvarias,hűséges tipus vagy,ráadásul még csak nem is a kinézeteddel van baj,akk nem tudom mi lehet a gond igazából. talán eddig rossz helyen keresgéltél v nem ugy kommunikálsz a csajokkal, ahogy kellene.

egyébként van pár haverom,aki ugyanezzel "küzd/küzdött",mint te... ne aggódj,előbb-utóbb majd csak összejösz vkivel :)

16/L

2009. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi midnenkinek!

Nincs barátnőm nem is volt még, igyekszek randizni szemezni a lányokkal meg iylesmi de márkaptam "Pár" vissautasítást de ettől még probálkoznék de hol?

Discoban ?Vagy arra gondoltam h most úgy is jönnek új 9.esek a gimnáziumba ,velük kéne megismerkedni.Tudnátok mondani valamit amivel elé állhatok?

2009. aug. 31. 17:31
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A kilencedikes kiscsajok csak úgy tapadnak az idősebb pasikra, szóval teljesen mindegy, bármilyen hülye szöveggel próbálkozhatsz.. :D
2009. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Neked legyen igazad :D

köszi a választ mindenkinek

2009. aug. 31. 17:40
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
lehet nem vetted észre és csak 1 füled van! szerintem ez a baj!
2009. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nincs összenövve a szemöldököd?
2009. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!