Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tanácsot kérnék? Az exem összejött egy mindenben sikeresebb emberrel, azon idegeskedek már rég hogy én nemtudtam azt megadni amire vágyott. Ezt hogy lehet kezelni, meert még a szakításon se vagyok túl. Depresszios lettem, pedig sose voltam ilyen. :S

2013. jan. 23. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok

Az én exem is összejött egy nálam EGYELŐRE sikeresebb emberrel. De nem izgat ez, mert tudom, hogyaz emberséget nem a tanulmányok (doktori cím), nem az anyagi javak (pénz) adja. Az vagy benned van, vagy nem. Nyugodj meg, nem segít, ha magadat marcangolod. Nem szabad másokhoz hasonlítgatni magad. Mindenkinek más a története.

25 éves papas

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. jan. 23. 14:26 Privát üzenet
PureGame nevű felhasználó válasza:

Ne foglalkozz vele. Ne őrlődj ezen, teljesen felesleges. Ami elmúlt, azon kár gondolkodni. Nézz előre!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. jan. 23. 14:29 Privát üzenet
?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. jan. 23. 14:32 Privát üzenet
mr.Joe 093 nevű felhasználó válasza:

szard le:) az exem 2,5 év együttélés után hagyott itt. egy darabig szar volt azt kiruccantam s fellélegeztem. mindent megkapott mégis itt hagyott:D és? lesz másik... a csaj meg majd megbánja hogy mit tett:D higgy nekem, az én exem már megbánta:D

és ott is egy sikeresebb pasiról volt szó aki miatt elment. aztán kiderült h a pasi mégsem sikeresebb:D az élet furcsa dolgai. nézz előre csajozz és hidd el elfelejted és jót nevetsz majd rajta, mikor a csaj majd megbánja h mit is csinált valójában...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jan. 23. 14:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tényleg nem hiányzik nekem ezen is örlödni.... csak még szeretem . mit megnem adnék azért hogy neígy érezzek iránta.

# 5/7Időpont 2013. jan. 23. 14:50 Privát üzenet

Ha ez nem számít akkor megvan a megoldás.

Eljössz velem a Maldiv szigetekre, 2 hétre, tengerpart pálmafák koktélok és ha visszatérünk addigra kitörlöm a fejedből az exedet, és csak az elmúlt 2 hétre fogsz emlékezni és a felejthetetlen szexuális éjszakáinkra,

10 millió Ft elég!

Na?

Az ajánlatom mostantól érvényes!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. jan. 23. 16:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:D

# 7/7Időpont 2013. jan. 24. 01:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretek az exem, aki összejött a volt legjobb haverommal. De most minden jel arra utal hogy hiányzok neki, mit tegyek?
Van valaki akinek jót tett, hogy összejött a legjobb barátjával? Szerintetek megéri kockáztatni? (akit érdekel annak szívesen leírom az én sztorim csak hosszú)
Hogyan tudnék segíteni a legjobb barátnőmnek ha már nagyjából mindent elrontottam neki?
Hogy segíthetnék neki?
Na, valakinek összejött párkapcsolat a tegnapi bulin?
Mit tegyek ha az a fiú, akit tiszta szívemből szeretek összejött a legjobb barátnőmmel?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!