Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ez a helyzet? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a helyzet? Csak lányok írjanak, és ha lehet olyan 18-25 korosztályból.

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a kérdés, pedig a lényeg nagyon egyszerű: adott egy 25 éves ember nem kő bunkó sőt nagyon is jó fej illetve értelmes minden téren. Sportos alkat se nem vézna se nem kigyúrt állat, 189-190 cm 85 kg olyan Gerard Butler színvonal. Csak a szem és hajszín nem ugyanaz és persze az arcvonások.


A tényleges kérdés: jól látom és most itt elsősorban budapesti lányokra vagyok kíváncsi, hogy egyszerűen nem akartok még csak szemezgetni sem?

Nem hogy ismerkedni?

Mintha tök közömbös lenne számotokra az egész kapcsolat teremtés egy pasival. Nézelődök metron, villamoson, buszon mindenhol és semmi sem kontaktus.


Két lehetőség van: vagy ennyire nem felelek meg az igényeknek, vagy tényleg igaz a mondás, hogy minden nőnek csak 2 méter 120 kg-s állatok jönnek be.


Bocsi, hogy sokat írtam!



2013. jan. 23. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiúk miért nem írhatnak?
2013. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a legtöbbnek van barátja és nem akar szemezgetni mással. Esetleg egyedülálló, de nem akar belemenni kapcsolatba így nem is próbál ismerkedni, esetleg ismerkedne, de azt nem személyesen akarja megtenni, hanem inkább a neten. 25/F
2013. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Újabb önsajnáltatós kérdés...
2013. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert miért kéne olyannal szemeznem, aki nem jön be? Attól, hogy te szemezni akarsz meg ismerkedni, miért érzed magad feljogosítva arra, hogy rögtön viszonzásra is lelj? Mellesleg nem azért ülök fel a trolira, hogy szemezzek, mert olyankor sietek, máson jár az agyam. Egyébként tényleg elég szánalmas a kérdés...
2013. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam a netes dologra is de ennyire egyszerű nem lehet.

Kedves utolsó! Miért önsajnálat? Nem értek valamit és szeretném megérteni. Ez önsajnálat?

2013. jan. 23. 17:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos eselyes a dolog, hogy nem vagy benne abban a 20%ban amit szeretnek a lanyok. Mert a pasik kb ennyi szazalekat kedvelik. A legfontosabb az arc es nem a test. Ha nem vonzod oket arcilag, akkor nem.akarnak majd veled szemezni, legkevesbe akarnak majd jarni veled. Remelem szerencsed lesz es egy rendes lany talalsz, de nem lesz konnyu.
2013. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Huszonéves pesti lány vagyok. Mikor szingli voltam én sokat nézelődtem a metrón meg a városban. Volt 1-2 szemezgetés, de pont akkor nem jött oda kezdeményezni senki, amikor nem voltam foglalt. Mikor van párom, engem mindig akkor találnak meg. :(
2013. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Legalább az utolsó két válaszoló tud értelmeseket mondani. Sejtettem, hogy nem lesz könnyű de, hogy ennyire ezt nem hittem volna.

Ez egyébként megszokott kedves utolsó:) Ha van valakid akkor kellesz mindenkinek. Kár, hogy ez nálunk pasiknál nincs így.

Szóval sem a pénz, sem a kigyúrt test, csak az arc a mérvadó.

2013. jan. 23. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
A tobbi valaszadonak meg uzenem, hogy ne bantsatok a kedves kerdezot. Nem biztps, hogy sirni jott ide az oldalra, hanem tenyleges valasz akar kapni, amit egyelore itt még nem.kapott meg. Nem mindneki szuletik sikeresnek a noi nemnèl, vagyis hogy tudja mit hohyan kell tennie, hogy baratnoje lehessen
2013. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo, szemezgess itt az oldalon olyan kerdesek.kozul, hogy melyik a fontosabb az arc vagy a test. Biztos vagyok benne, hogy a merleg nyelve nagy arànyban az arc fele fog elbillenni. Az a baj, hogy ezen nem nagyon lehet valtoztatni, csak a hajon. De ha egy nem.elonyos arcon van jo hajad, akkor sem leszel tul sikeres. Ha egy szabalyos arcon van nem tul jo hajad, akkor viszont meg sok lanynak tetszeni fogsz. C est la vie. Sajnos en sem vagyok tul helyes, muvelt vagyok, de ez keves. A helyesirasert meg bocsika.
2013. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!