Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reggelre mit tehetnék ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelre mit tehetnék ki a barátnőm facebook oldalára, hogy az egész napját felvidítsam?

Figyelt kérdés

Nem mondanám bnőmnek még, de még egy kis idő és szerintem komoly kapcsolat lesz. Valamilyen aranyos dologra gondolok (kép, idézet). Olyan dolog, amit nem úgy venne, hogy ,,már megint egy nyomulós srác", hanem mint egy aranyos, kedves fiútól.


Rengeteget chateltünk már, nagyon jól elvagyunk. Mondta, hogy megadja a számát, de most nincs telefonja. Mindketten többet szeretnénk, mint ami most van köztünk..


Tehát.. reggel mikor felébred álmosan azzal a tudattal, hogy aznap egy nehéz és hosszú nap lesz megnyitja a facebookot és várná őt valami, amitől feldobódna egész napra. :-) nekem csak az a fontos, hogy jól érezze magát!


Várok minél hamarabbi ötleteket (idézet, kép), tippeket!


Előre is köszönöm! 17/F



2013. jan. 23. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább készíts neki valami finom tízórait, azzal tuti jól indulna a napja!
2013. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=rr6qBaLu7rI&list=FLSZIIyZDy9D.. És írd hozzá, hogy "Be my little rock'n roll queen!" Ezzel utalva a szövegre.
2013. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már az fb-t! Az életben bizonyíts!
2013. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont hogyha kiírsz 1 ilyet az üzi falára akkor fog nyomulósnak tartani. Írj neki egy sima üzit privibe, hogy "Szia felkeltem és egyből te jutottál eszembe" Ennek örülni fog :)
2013. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nála reggel az az első,hogy fb-t megnézi???o.O

Amúgy meg ha nincs telója akkor a gépet nem fogja bekapcsolni,szóval nem fogja látni.

Ha meg telóról megy fel akkor meg jól át*aszott.

2013. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
? Van telefonszáma, de telója nincs? Nem érzed, hogy át lettél verve??
2013. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os... megadja a számát HA lesz telefonja

nekem sincs, de ilyenkor szted mit mondjon az ember?

nem, nem adom meg akkor sem, ha lesz? vagy mi?

2013. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem se volt nyáron 1hónapig telefonom.

Akkor inkább privátban írok neki, igazatok van! Egyébként notebook-ja van :$

2013. jan. 23. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!