Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Végső elkeseredé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok.

Figyelt kérdés
Azzal kezdem, hogy én vagyok a fiú, 2O éves, és egy éve van barátnőm. Szeretem, le akarom vele élni az életemet. Alapjába véve rendes kis csaj, nagyon szeret, kitart mellettem, szeretek vele lenni, jó az ágyban, és még sorolhatnám. De valami elképesztően hisztis. Nekem sok gondom van, kezdve azzal, hogy fűtés nincs a házunkban mióta az eszemet tudom, ebből egyértelmű, hogy anyagi gondjaim vannak, én dolgozom, édesanyám beteg, a bátyáim csak nehezítenek a helyzetemen. A barátnőm szerint kevés időm jut rá, nem vagyok elég figyelmes, nem szeretem eléggé stb. Soha semmi nem jó neki. Elismerem, néha bunkó vagyok, sokszor nincs kedvem hancúrozni, inkább bújok, vagy filmezünk, és hát előfordul, hogy nem tartom fontosnak a problémáit (általában nem is nagy gondok), de próbálom nem vele éreztetni a gondjaimat. Ő a legjobb dolog az életemben, soha még csak meg sem fordult a fejemben, hogy más csajt keressek. Most mégis valahogy besokaltam az elégedetlenkedése, hisztije miatt. Sokszor megbánt. Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen a helyzet?
2013. jan. 24. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha soha nem jó neki semmi, nem is lesz. Ezen gondolkozz el!
2013. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk általában a párok megbeszélik a gondokat,de te nem mondasz semmit neki.Ha megbeszélnéd vele ezeket akkor talán megérti,ha nem érti meg akkor keress egy megértőbb lányt.
2013. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tud minden gondomról, bajomról, amik miatt néha tényleg bunkó vagyok, de ki ne lenne...
2013. jan. 24. 00:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Oaszd meg vele a problémáidat, akkor jobban meg fog érteni téged. Lehet nem is nyafogna akkor apróságokon, ha tudja, hogy most neked van szükséged bíztatásra.
2013. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pixi3 ***** válasza:
Hány éves? 18 alatti? Mert ha igen, akkor ez a korral jár és az időn kívül más orvosság nincs. Ha nem, akkor mindenképp beszéljétek ezt meg, próbáld meg jó kedvébe felhozni a témát és diszkréten nyugodt hangnembe meg mondogasd azt is amit ide leírtál hogy ő a legjobb dolog az életedbe stb.
2013. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Háyn éves a kiscsajod? Gondolom max 19-20. Egy ennyi idős csajtól ne várd el, hogy felfogja, milyen problémákkal kell szembesülnöd. Ő nyilván max. nyáron diákmelózik 1-2 hetet, rendezett családi háttérrel el se bírja képzelni, hogy neked 20 évesen gyakorlatilag egy komoly felnőtt problémái szakadtak a nyakadba. Vagyis baromira nem együtt fejlődtök és akár tetszik ez most neked, akár nem, ez a kapcsolat végét fogja jelenteni. Azért hisztizik, mert nem képes átérezni a problémáidat.
2013. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
19 éves. Alapjában véve megértő, meg kitart mellettem, segít, támogat. De apróságokból, hogy elfelejtem megkérdezni, hogy miért szomorú (őszintén, néha nem is véletlen), meg hogy keveset találkozunk, esetleg belenézek a tévébe, felnézek netre mikor nála vagyok, akkora ügyet bír csinálni, hogy csak nézek mint a moziban.
2013. jan. 24. 00:25
 8/14 PT-Daniel ***** válasza:

Nagyon felelösegtudatos sracnak tünsz. Nem ismerem melyebben a hatteredet, de fontos, hogy ne lepd at a hatart, amikor mar nem csak segitesz masokon, hanem felaldozod magad ertük. Szeretteid ezt nem varjak el töled es hosszu tavra nezve, nem is egy tarthato szituacio.


Megertem azt is, hogy baratnöd problemai eltörpülnek amellett, amikkel neked kell nap, mint nap szembesülni, de az ö eleteben igenis van jelentösege ezeknek a problemacskaknak.

A legjobbakat kivanom neked, de altalaban az ember gyakrabban valt baratnöt, mint csaladot - ez nem mindig jo, de a dolgok igy vannak.


Tudom, egyszerüen hangzik, de beszelj vele. Valasz egy nyugodt idöpontot, mond el neki is, hogy komolyan gondolod vele es közösen kepzeled a jövötöket, de nagyon sok külsö tenyezö szivja az erödet. Remeled, hogy ez ideiglenes allapot, de addig kikapcsolodni es feltöltödni szeretnel vele, nem pedig meg az ö elegedetlenkedeseire figyelni, amelyek zömere szivesen cserelned sajat gondjaidat.


Add a tudtara, hogy törödsz vele, fontos neked, de lesz.@.rod, hogy az Agica csak azert nyal Beanak, mert hogy a Csabi, de közben Dorikanak elhordja mindenfele riherongynak...


Ami fontos, hogy azert ne tamassz mercet. En is utalom, ha közlöm baratnömmel ebedkor, hogy milyen faradtnak erzem magam es ö azt valaszolja ra, hogy: - En meg hajnalban keltem.

Neked sem faj kevesbe a törött kezed, ha tudod, hogy masnak meg töböl kitepte a karjat a medve. Amire ki akarok terni (tyü, ezt visszaolvasva, remelem meg erthetö, amiket összehordok), hogy ha ö kell neked, nyugodtan mutasd fel neki, hogy viselkedeseben mi veszelyezteti a kapcsolatotokat. Ha szeret, fog rajt valtoztatni, ha nem, akkor tudod, mit kell tenned...

2013. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Változott ő már miattam, szerinte most én kéne változzak. Annyiban hogy ne legyek bunkó. Az ő problémái pedig nem épp ilyenek. :) De egy-egy vizsga miatt képes úgy felhúzni magát, hogy fulladozik, meg hasonlók. Mondtam én neki sokszor, nyugodt perceimben, hogy változtasson a hozzáállásán, saját maga érdekében, de mikor épp rossz passzban vagyok, már tényleg rá sem kérdezek, hogy mért nem kap levegőt.
2013. jan. 24. 00:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor én is egy kicsit hasonlóan vagyok a barátnőmmel. Én 23 vagyok ő 19. Nincsenek túl jó anyagi helyzetben, ott se nagyon van fűtés, most az is para hogy kikötik a szolgáltatásokat, mert fater alig dolgozik, és muterrel épp most válnak, szóval van elég gond, rgo én az érem másik oldalán állok. Próbálok segíteni, mindent elé tolni ami módomban áll (sajnos én se vagyok az angol királyi család tagja), de azt érzem hogy neki semmi nem elég. Ha felhozom hogy elegem van ebből akkor meg azzal jön hogy nagyon szeret és tudja hogy bunkó, nem akar baszogatni, másnap meg megy tovább ugyanígy minden :/ sajnos nekem is néha már mocskosul elegem van belőle, de azért sem akarok vele szakítani mert az egyetlen stabil pont vagyok az életében és tudom hogy rajtam kívül szinte senkire nem számíthat, szeretem, ő is engem... de kiviszi a hajamat a hisztijeivel sokszor.
2013. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!