Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kijönni ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kijönni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Bizonyára velem együtt még páran így éreznek. Depressziós vagyok, míg nincs párom, de nincs párom, míg depressziós és életunt vagyok. Egy jó ideje ez megy már. Hogy lehet ebből kimászni, ha senki és semmi nem motivál? Igen, tudom, sok a szabadidőm ezeken gondolkodni, de leginkább esténként tör elő.
2013. jan. 24. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csak is önmagad akaratából tudsz kitörni belőle.Ha akarsz kitudsz ha nem akkor ott maradsz.

Amint látom neked elég kicsi akaraterőd van...

2013. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ASOT ***** válasza:
Csakhogy depressziósan leverten életunt pofival nem is kellesz senkinek. Max azt suttogják majd h "nézd szegényt"
2013. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
SSRI-vel.
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A gond a felfogásodban van, Nem mástól leszel boldog, hanem magadtól. ne a kapcsolattól várd, hogy kigyere a depresszióból. Keress valami elfoglaltságot, MOZOGJ (endorfin), barátkozz emberekkel és FOGADD EL MAGAD!
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Keress más elfoglaltságot, nekem bejött, hogy kijöjjek a depresszióból. Megpróbáltam csak magammal foglalkozni és fejleszteni. Sajnos ettől még nem lett párom, de legalább nem vagyok depressziós.
2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

http://www.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8


a te döntésed az egész, h depresszióban maradsz, v kijössz belőle

gyere velem, bejárjuk európát stoppal, mit szólsz? :)

2013. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4: Mozgok, edzek, kerékpározok, ha az idő is engedi, ráadásként naponta 5-10 km-t sétálok. Ennél többet hova?


#3: Túl sok a mellékhatás és attól félek, hogy az első hullámvölgy hónapban öngyilkos leszek, rásegít a gyógysz@r.


#6: Nem egy utolsó ötlet! De stop helyett egy átalakított kisbusszal gondoltam régebben.

2013. jan. 24. 17:30
 8/18 anonim ***** válasza:
bizony ördögi kör! egy depressziós, fájdalmas tekintetű ember nem kell a kutyának se! ilyenkor kell eljátszani, hogy minden oké, minden rendben van, még akkor is ha belülről széthasadsz.
2013. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#9: Próbálom, de állítólag tömegpusztító fegyvernek lehetne használni, úgy sugárzik rólam a negativizmus.
2013. jan. 24. 17:41
 10/18 ASOT ***** válasza:

Egyszer volt egy kisegér akit cincin-nek hívtak, a testvérei és a társai mindig cikizték őt mert szegény nagyon kicsike volt, és nagyok voltak a fülei is.

Egy napon cincin úgy döntött elhagyja a családját és útrakel.

Útja közben találkozott egy sajtot szállító teherautóval, majd felszállt a teherautóra. Ez a teherautó egy étterem előtt tette őt le, ez a kisegér bement az étterem konyhájába és rengeteg sajtot és ételt talált, de de ott is szegény rosszul érezte magát mert amikor meglátták mind el akarták őt taposni.


Másnap kiderült h nagyon jó a szaglása is és nem csak a sajthoz majd éjjel elkezdett főzni sütögetni, majd mikor reggel beért a konyhafőnök meglátta az egeret a nagy fazék mellett szunyókálva, rögtön el is kapta és kihajította, utána érzett egy fantasztikus ízt, majd megkereste a kisegeret és bocsánatot kért.


Megkedvelte őt az étterem összes dolgozója, különleges ételeket készített. Híres lett az egér és a vendégek is megtudták ezt és ők is imádták.


A kisegér telelett büszkeséggel önbizalommal, és egyik nap találkozott egy másik kisegérrel, egy lányegérkével, akit meghívott ebédre, és csak mesélt csak mesélt az életéről és mosolyt csalt az egércsaj arcára, és már nem okozott neki többé gondot h szomorkodott és senkinek sem kellett.

2013. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!