Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a pasitok miközben néhány napra szakítotok, más lánnyal találkozik kettesben?

Figyelt kérdés
Nem régi barátról van szó, a csaj elkezdett neki kb egy 1,5 hónappal előtte. Ő is hívta el találkozni.
2013. jan. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha szakítottatok, már nem a pasid.. ergo azzal találkozik akivel akar.. mindenesetre nem sír nagyon miattad..
2013. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kezdjétek újra(ha ez vmi szünet féleség) tapasztalatból,ha az egyik fél ilyenkor máshoz rohan hiába jönnek is össze-előbb utóbb vége lesz.Jobb most hagyni!
2013. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ismét együtt vagyunk, nemrég derült ki, hogy találkozott. csak azt nem értem, hogyha szeretsz vkit, nem találkozol rögtön mással miután 'szakítasz'. ráadásul olyan szakítás volt, hogy találkoztunk és programokat csináltunk közben....
2013. jan. 25. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"csak azt nem értem, hogyha szeretsz vkit, nem találkozol rögtön mással miután 'szakítasz'"


Meg azt sem érted,hogy már rég nem szeret......bár ha szakítottatok,akkor már tényleg nem minősül a pasidnak!

Minek neked ilyen kapcsolat?

2013. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát viszont ha Te szeretsz valakit, akkor nem szakítasz vele néhány napra sem. Ha meg már megtetted, ne csodálkozz ha továbblép.
2013. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem én szakítottam, hanem ő. de nem volt végleges szakítás, mert akkor még meg sem beszéltük. azt mondja nagyon szeret :(
2013. jan. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!