Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, hogy mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, hogy mutassam ki neki? Elég sokat vitázok vele, néha olyan beszólásaim vannak amik rosszul esnek neki, türelmetlen vagyok, keveset látom, ebből hiszti van, elégedetlenkedés. Pedig nem is tudnám nélküle elképzelni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, lány? Hány évesek vagytok?
2013. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi lenne ha a fentieket mellőznéd?

helyette öleld meg!!

2013. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és 2O évesek vagyunk.
2013. jan. 25. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu nálam is...:s
2013. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan hagyd abba mert ebből nagyon nagyon súlyos következmények is lehetnek.. Én is ezt csináltam minden nap szinte és ebből lett a szakítás, aztán begyógyszerezte magát.. Nagyon de nagyon gyorsan vegyél fordulópontot, mert sosem tudhatod mi lesz belőle.. Tartsál ki mellette és szeressed és azt a lehető legjobb dolgon próbáld azt meg kimutatni.. Gondold csak át hogy ha nem lenne mostantól mert éri valami akkor mi lesz a lelkiismereteddel.. Csak azért mondom mert ugyan ebben a helyzetben vagyok csak nálam rosszabb.. sok sikert, és tedd boldoggá..
2013. jan. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!