Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra érzelmileg melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra érzelmileg melyik fajta szerelem az erősebb?

Figyelt kérdés
Amelyik beteljesül és éveken át tartó boldogságot ad, vagy amelyiknél csak vágyódsz és szinte belehalsz a fájdalomba, annyira vágysz rá, hogy vele legyél?
2013. jan. 26. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt én most nem értem.

A szerelem nem csak attól függ,hogy mi lesz a vége.Vagy te most úgy vagy vele,hogy van mindkettő és így akarsz választani?

2013. jan. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja nem, nekem még csak ilyen beteljesült szerelemben volt részem, szóval igazából a második nem tudom milyen lehet, csak erről beszélgettem egyik haverommal, és szerinte azok az igazi szerelmek, amik nem teljesülnek be, mert az mélyebb nyomot hagy az emberben, ami meg összejön, azt nem is értékeli igazán senki... (szerintem ez nem így van)

De én tényleg nem tudok viszonyítani, szóval érdekel, hogy mások hogy látják ezt. :)

2013. jan. 26. 06:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ,hogy melyik erősebb.
2013. jan. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés.


De mindenképp az első változat a jobb...

2013. jan. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy a 2. mélyebb.


De ezt csak az tudja igazán, aki megtalálja a párját, a másik felét.


A mai modern társadalomra ez nem jellemző, de léteznek kivételek. Tudom miről beszélek, mert a mi kapcsoltunk is hosszú és mély. Nem szeretném felsorolni az összes "tulajdonságot" mert nem látom értelmét, de szerintem tudod kérdező, hogy mire gondolok! :)

2013. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit leírtál, mindkettő tök egyforma.

Az első eset, ha megfelelő embert találsz, aki téged is szeret. A második meg ha viszontzatlan. Tehát a második, csak az első balulsült következménye.

2013. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az első mindenképpen erősebb

mi értelme van a szerelemnek,ha szenvedsz tőle?

2013. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2. esetben azért tűnik erősebbnek a vágy, mert mivel nem teljesült be soha, ez mindig fenntartja a sóvárgást és mindig benned lesz, hogy mi lett volna ha. Sokan vannak elátkozva ezzel a típusú szerelemmel és emiatt soha többé nem lesznek képesek magukat átadni egy valódi szerelemnek. Szóval mondhatjuk, hogy a 2. esetben tényleg sokkal erősebb lehet a vágyakozás és a szenvedély. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a drogos nem kapja meg a napi adagját. Viszont egy ilyenre kár pazarolni az energiát.
2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!