Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit romantikusabb srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit romantikusabb srácok, ti minek örülnétek, ha a barátnőtök meglep?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze a barátommal és most elfog utazni egyy hétre. Többször is kaptam célzást, hogy örülne, ha meglepném mikor hazaér. Már vannak terveim is, de nem vagyok igazán az a romantikus lány, nem tudom, hogy milyen kis apróságok fontosak.

Ötletek? gyergyafény meg ilyenek nálatok is bejönnek, vagy arra csak a lányok buknak?

Köszi előre is !


2013. jan. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hol tartotok a kapcsolatotokban.
2013. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 és fél hónapja vagyunk együtt
2013. jan. 26. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
én nemigazán azt nézném, mit ad, hanem a szándék a lényeg.
2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szex is volt már, mert akkor könnyű.
2013. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy nagy teljesítményű számítógépnek örülnék.
2013. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért lenne könnyű?

Szex az átlagos dolog egy kapcsolatban, meglepinek magában kevés :D

2013. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#3

tudom, hogy a szándék a fontos, de igyekszem valami különlegessel, mert fontos nekem, és nem rég kicsit össze is kaptunk. Ez meg jó lehetőség h bizonyítsak.

#4

Volt már, de nem terveztem egy egész napos hancúrt, bár gondoltam rá, mert nő létemre néha többet kivánom a szexet mint ő. De már rám lett szólva, hogy fogjam vissza magam

2013. jan. 26. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:

gyertyafény simán belefér, csak zene ne legyen! ha van nagy fürdőkád akkor közös lubickolás. de ha valami jó filmet letöltesz és csinálsz vacsorát és film alatt ropogtatnivaló akkor engem már megnyertél :D

25F

2013. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
plusz valami jó szexis ruci: tündér jelmez, combfix stb..
2013. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyjából énis hasonlóra gondoltam! :)
2013. jan. 26. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!